O nas

O nas

Kilka słów o Naszej Firmie...

EUROL jest firmą prywatną, powstałą w marcu 1994 roku skupiającą się początkowo na działalności handlowej. Współwłaściciel firmy Sławek Czarnotta w 1994 roku rozpoczął swoją przygodę z branżą osłonową.

Przez okres 9 lat zdobywał doświadczenie w poznawaniu procesów produkcji wszelkiego rodzaju osłon okiennych dostępnych na rynkach krajowych i zagranicznych. Wiedza i doświadczenie, które nabył przez lata pozwoliły mu stać się niekwestionowanym specjalistą w tej dziedzinie.

Bardzo dynamiczny rozwój firmy EUROL nastąpił na początku 2003 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji niektórych systemów osłonowych. Dążenie do stosowania nowoczesnych rozwiązań, uzyskiwania najwyższej jakości produktów oraz stałe obniżanie kosztów produkcji przyczyniły się do bardzo korzystnych zmian w strukturze organizacyjnej firmy.

Stopniowo rozwijamy i stale powiększamy swoją ofertę o najnowsze rozwiązania z zakresu technik osłonowych oraz poszerzamy rynki zbytu. Dzięki własnemu zaangażowaniu oraz pracy całego zespołu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Możemy poszczycić się obsługą największych firm i instytucji z terenu opolszczyzny i innych rejonów kraju. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do obsługi rynku indywidualnego.

W ciągu całego okresu dotychczasowej działalności realizujemy na każdym etapie politykę wg. zasady, że „jakość produktu i zadowolenie klienta – drogą do sukcesu”.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy i do osobistych kontaktów w biurach obsługi klienta.

 

                                                                                                                       Małgorzata Czarnotta

                                                                                                                            wpółwłaściciel