HOT PROMOCJE !

Markizy tarasowe w promocji - 40%

Termin: od 01 lutego 2018 @ 09:00

Rolety zewnętrzne z rabatem - 35% !

Termin: od 02 lutego 2018 @ 09:00

Rolety tekstylne z rabatem - 50% !

Termin: od 03 lutego 2018 @ 09:00

Plisse z rabatem - 30% !

Termin: od 14 lutego 2018 @ 09:00

Żaluzje fasadowe do - 40%

Termin: od 04 lutego 2018 @ 09:00

Sprawdź pozostałe oferty...

N°1 Rolety zewnętrzne

Rolety Opole

Zadaniem rolet zewnętrznych jest przede wszystkim poprawa bilansu energetycznego budynku. Jest to inwestycja zwrotna o każdej porze roku.

W okresie zimowym rolety w znacznym stopniu pozwolą obniżyć koszty ogrzewania. Latem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, rolety są gwarantem utrzymania w pomieszczeniu przyjemnego chłodu.

Rolety zewnętrzne, aluminiowe, dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Więcej informacji…

 

N°2 Żaluzje Fasadowe

Żaluzje fasadowe Opole

Doskonałe właściwości użytkowe systemu żaluzji fasadowych sprawiają, że cieszy się on największą popularnością wśród odbiorców komercyjnych i stale wzrastającą sympatią wśród Inwestorów prywatnych.

Żaluzje fasadowych produkowane są w 3 wariantach: C80, C50, Z90. Jest to bodaj najskuteczniejszy system blokujący przenikanie promieni słonecznych do pomieszczeń znacząco ograniczając ich nagrzewanie.

Więcej informacji…

 

N°3 Markizy

Markizy Opole

Markizy produkowane w Opolu to produkty wykonane z najwyższą starannością, z zachowaniem wszelkich norm jakościowych i norm bezpieczeństwa.

Pochodzące od renomowanych producentów europejskich, najwyższej jakości podzespoły służące do produkcji markiz, gwarantują wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Stale uzupełniana kolekcja kolorystyczna tkanin markizowych sprawia, że produkty te doskonale komponują się z nowoczesną architekturą obiektów prywatnych, jak i komercyjnych.

Markizy produkowane są w 3 wariantach: markizy tarasowe, markizy balkonowe, oraz markizy koszowe. Systemy markizowe to jeden z najskuteczniejszych wyrobów osłonowych umożliwiający swobodne przebywanie na tarasach, balkonach, zewnętrznych ogrodach restauracyjnych  podczas upalnych dni, bez obaw przed nadmiernym nasłonecznieniem. Markizy stanowią bowiem skuteczną barierę blokującą przenikanie promieni słonecznych.

Więcej informacji…

 

Rolety materiałowe ° Producent Opole

Rolety Opole

Rolety materiałowe od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Z tego powodu stale uzupełniamy kolekcje rolet materiałowych o nowe propozycje, zarówno w gamie oferowanych mechanizmów, jak i tkanin roletowych. Proponowane rozwiązania rolet materiałowych dzień noc uzupełniają system o praktyczne własciwości, dzięki którym uzyskujemy możliwość operowania wpadającym do pomieszczenia światłem.

Rolety materiałowe klasyczne proponujemy w wielu wariantach kolorystycznych, starając się zadowolić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy tkaniny doskonale komponujące się z nowoczesną aranżacją wnętrz, oraz klasycznymi rozwiązaniami.

Rolety materiałowe rzymskie będą wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują do swoich wnętrz niebanalnych rozwiązań z gatunku wewnętrznych rolet materiałowych. 

Systemy materiałowe będą również doskonałą propozycją w wariancie rolet do okien dachowych. Rolety produkowane ze specjalnej kolekcji tkanin termicznych stanowią skuteczną barierę ochronną przed nadmiernych nagrzewaniem się pomieszczeń. 

Więcej informacji…

 

Moskitiery Wielosezonowe ° Producent Opole

Moskitiery Opole

W dobie stale zmieniających się warunków klimatycznych, moskitiery, potocznie zwane siatkami na insekty, są nieocenionym rozwiązaniem w walce z uciążliwymi owadami. Moskitiery aluminiowe to jedyny nieszkodliwy dla środowiska, skuteczny sposób zabezpieczenia przed wszelkimi insektami, który użytkować można przez wiele sezonów. Wszystkie systemy moskitier produkujemy wg indywidualnej specyfikacji Klienta, dopasowując niemal do każdego otworu okiennego, drzwiowego.

Najnowszą propozycją, którą skierowaliśmy do Klientów w ostatnim sezonie to moskitiery plisowane. System o niewielkich rozmiarach, z praktycznym mechanizmem zsuwania. Tradycyjnym rozwiązaniem, najprostrzym w dziedzinie systemów moskito, to moskitiery ramkowe. Najpraktyczniejszym w tej rodzinie moskitier będzie system moskitiery ramkowej instalowanej na tzw. haczyki, nie uszkadzjące ram okiennych. Niebagatelny komfort użytkowania gwarantują systemy moskitier rolowanych, które z powodzeniem można użytkować przez cały sezon. Jest to jedyny system, którego nie ma potrzeby deinstalować przed sezonem zimowym. Do wielkogabarytowych otwrów okiennych polecamy moskitiery przesuwne. Liczba drzwi przesywnych, prowadzeń, dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb. Najnowsze kolekcje kolorystyczne, kolekcje oklein, będą kompatybilne z aktualnymi trendami we wzornictwie stolarki okiennej.

Więcej informacji…