Plisy

Plisy - tekstylne systemy żaluzjowe

Żaluzje plisowane od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Plisy Opole produkowane są na wymiar z różnorodnych kolorystycznie i gatunkowo tkanin. System cechuje wyjątkowa funkcjonalność, mianowice jest to jedyny system z możliwością przesłaniania wybranej części okna. Za pomocą uchwytu przesuwamy plisę od góry do dołu lub odwrotnie. Wyjątkową zaletą systemu jest możliwość zastosowania prowadnic, dzięki czemu możemy uzyskać niemal pełne zaciemnienie pomieszczenia. Plisy doskonale sprawdzają się w instalacji na oknach dachowych. Bogata kolekcja kolorystyczna żaluzji plisowanych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 

System żaluzjowy - plisy

Plisse

Plisy Opole to produkowane przez naszą firmę jedne z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Stanowią nowatorski a zarazem bardzo atrakcyjny sposób zasłony okien. Systemy plis mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez, czy fragment okręgu. Systemy plisse szczególnie polecane są do ogrodów zimowych, oranżerii, okien dachowych, ponieważ mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie od pionowej do horyzontalnej. Bogata oferta tkanin spełnia oczekiwania zarówno pod kątem dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia.

Plisy - opis

Plisy to chyba jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Stanowią nowatorski a zarazem bardzo atrakcyjny sposób zasłony okien. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez, czy fragment okręgu. Szczególnie polecane są do ogrodów  zimowych, oranżerii, okien dachowych, ponieważ mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie od pionowej do horyzontalnej. Bogata oferta tkanin spełnia oczekiwania zarówno pod kątem dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia.

Plisy - modele

Plisy - galeria