POLITYKA JAKOŚCI

Aluprof Ambasadorem Budownictwa Pasywnego

ALUPROF AMBASADOREM BUDOWNICTWA PASYWNEGO 2015 ROKU!

Niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku po raz kolejny wyłoniły marki najbardziej cenione przez tych, którzy korzystają z nich w codziennej pracy.

 

Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego przyznaje wybranym przedsiębiorstwom wyjątkowe odznaczenia – tytuł Ambasadora Budownictwa Pasywnego w hołdzie dla ich pracy na rzecz rozwoju wysokiej jakości rozwiązań dla budownictwa pasywnego.

W tym roku tytułem tym została uhonorowana firma ALUPROF, która w swojej ofercie posiada wiele energooszczędnych rozwiązań.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego to jedyna jednostka w Polsce akredytowana przez Passivhaus Institut Darmstadt do przeprowadzania certyfikacji budynków pasywnych oraz prowadzenia szkoleń CEPH. Jednym z podstawowych celów placówki jest popularyzacja wiedzy na temat technologii pasywnej. Ważnym elementem działalności PIBP jest ponadto promocja firm, które prowadzą działalność w oparciu o nowoczesne, energooszczędne technologie budowlane. Dzięki temu przyczyniają się do podnoszenia jakości życia Polaków, zapewnienia niezależności energetycznej naszego kraju czy ochrony środowiska naturalnego.

Polityka jakości

Nowoczesny i bezpieczny system rolet dla twojego domu.

Miło Nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu przyznanym Naszemu Partnerowi Złota Siódemka Branży Budowlanej dla ALUPROF S.A. Redakcja portalu TVPEXPO już po raz drugi przyznała firmie ALUPROF S.A. wyróżnienie Złota Siódemka Branży Budowlanej w kategorii „ROLETY”. Firmy wyróżnianie w plebiscycie są rekomendowane za innowacyjność i najwyższą jakość w branży.ALUPROF został wyróżniony za nowoczesny i bezpieczny system rolet dla twojego domu.

Aluprof Złotą Marką Budowlaną

ALUPROF PODWÓJNĄ ZŁOTĄ MARKĄ BUDOWLANĄ 2015 ROKU!

Niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku po raz kolejny wyłoniły marki najbardziej cenione przez tych, którzy korzystają z nich w codziennej pracy.

 

Aluprof został ponownie nagrodzony i doceniony w dwóch obszarach swojej działalności. Pierwsza Złota Budowlana Marka Roku 2015 została przyznana w kategorii profile okienne aluminiowe, a druga w kategorii systemy roletowe Obie nagrody zostały przyznane za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2015 roku.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Email: info@eurol.pl
Mobile: +48 696 065 170