Żaluzje pionowe Opole - Verticale

Żaluzje pionowe - dlaczego warto wybrać?

 

Dowiedz się, dlaczego warto wybrać żaluzje pionowe — verticale

 

Żaluzje pionowe, inaczej verticale ponownie wracają do łask! Co więcej, znacznie zyskują na popularności. Odpowiedź na tytułowe pytanie jest prosta. Żaluzje pionowe to już nie tylko funkcjonalne i komfortowe rozwiązanie z rodziny osłon przeciwsłonecznych. Coraz częściej jest to sposób na niebanalny design i wprowadzenie zupełnie nowego charakteru do wnętrza. W zależności od preferencji możemy wybrać klasyczne, stonowane żaluzje pionowe do gabinetu, szpitala czy placówki oświatowej. Możemy również poluzować granicę umiarkowania w domach mieszkalnych i wprowadzić do wnętrz nutę ekstrawagancji i nowoczesności. Uzupełnia to oferta różnorodnych gatunkowo tkanin do żaluzji pionowych.. Do rzeczy!

Warto postawić na funkcjonalność

Verticale to przede wszystkim praktyczny system osłonowy – chroniący nie tylko przed światłem. System pionowych, obrotowych lameli umożliwia precyzyjne kontrolowanie kierunku i ilości światła wpadającego do wnętrza. W mocno nasłonecznione dni, takie żaluzje okienne przyniosą ogromną ulgę, chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem pomieszczeń. Różne typy rozsuwania żaluzji pionowych wspomagają ten proces. 

Bezpieczeństwo? Zawsze na pierwszym miejscu

Wybierając verticale, stawiamy na funkcjonalność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego też żaluzje pionowe, jakie znajdziecie w naszej ofercie dostępne są w dwóch wersjach:

  • lamele z włókien syntetycznych 100% poliester, posiadające atest higieniczny,
  • lamele z włókien szklanych, posiadające zarówno atest higieniczny, jak i atest na niepalność.

Wnętrze szyte na miarę z żaluzjami pionowymi

Taką perspektywę otwierają przed nami atrybuty żaluzji pionowych. Jednym z nich jest możliwość łączenia szyn żaluzjowych. Kolejnym — lamele żaluzji okiennych dostępne w różnych wersjach szerokości. Następnie, różnorodność rodzajowa tkanin. Wreszcie, możliwość dopasowania dowolnej wysokości lameli. Żaluzje pionowe okienne można zamówić pod niemal dowolny wymiar. Zgodnie z potrzebami, wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi. Dzięki temu bez problemu wkomponują się do istniejącej stylistyki wnętrza.

Verticale dopasowane do wnętrza

Dokonując wyboru systemu ochrony przeciwsłonecznej, wahamy się przed postawieniem na verticale. Rozterki przyszłych użytkowników związane są ze stereotypowym kojarzeniem żaluzji okiennych tego typu z surowym, biurowym wnętrzem. Producent żaluzji pionowych zadbał o to, aby skutecznie rozwiewać wszystkie wątpliwości. Wychodzimy naprzeciw klientom poszukującym niebanalnych walorów dekoracyjnych i estetycznych. Ogromny wybór kolorystyczny i gatunkowy tkanin sprawia, że żaluzje pionowe wpasują się we wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne. Niewątpliwie mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym. Pomieszczenia, w których zamontuje się nowoczesne żaluzje pionowe nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

Żaluzje pionowe Opole

Poszukując producenta żaluzji pionowych z Opola, nie zapomnijcie zajrzeć do salonu naszej firmy. Bogata oferta tkanin do verticale zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Gwarantujemy montaż żaluzji na terenie miasta Opole (oraz w dalszej, określonej strefie). Jeśli warunki techniczne zezwalają, montaż verticale wykonywany jest do sufitu, do ściany, we wnęce okiennej, lub ponad wnęką.

Łatwość utrzymania czystości

To kolejny argument, który przemawia za wyborem żaluzji tego typu. Aby utrzymać żaluzje verticale w doskonałym stanie, tak aby długo cieszyły swą funkcjonalnością i walorami dekoracyjnymi, oferujemy również usługi związane z praniem żaluzji pionowych.

Wciąż nieprzekonany? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak dobrać żaluzje pionowe idealnie do swojego wnętrza.