Rolety, ale jakie?

Poznaj zalety i wady systemów osłonowych

Plisy blog Opole

Plisy — dowiedz się, dlaczego są tak popularne

 

Rolety plisowane – zalety systemu

 

  • funkcjonalność – plisy okienne to system osłonowy o wszechstronnym zastosowaniu. Rolety w prosty sposób pozwalają na regulację dostępu naturalnego światła do pomieszczenia. Dzięki łatwej obsłudze przy użyciu stylowych uchwytów możemy dowolnie dostosowywać poziom zaciemnienia wnętrza do naszych aktualnych potrzeb. Montaż dodatkowych elementów, takich jak prowadnice plis czy prowadzenie linkowe, nie tylko stabilizuje cały system, ale także chroni jego krawędzie przed przedostawaniem się światła słonecznego. W efekcie możemy niemal całkowicie zaciemnić wnętrze, nie martwiąc się o niepożądane przenikanie promieni słonecznych. Rolety plisowane to także jedyny system, który umożliwia przysłonięcie dowolnie wybranej przez nas części okna. 
  • uniwersalność – plisy okienne to doskonały wybór nie tylko, jeśli chodzi o osłony dla tradycyjnych okien, ale także okien dachowych, oranżerii czy ogrodów zimowych. Możliwość montażu w dowolnie wybranej przez nas płaszczyźnie sprawia, że system jest uniwersalny. Dużą zaletą osłon tego typu jest również możliwość produkcji plis na miarę. Rolety plisowane mogą przybierać różnorodną formę, w tym prostokąta, trójkąta czy trapezu. System może być także wykorzystany jako przesłona w oknach o różnych kształtach czy rozmiarach.
  • łatwy i szybki montaż – jeśli mielibyśmy wskazać system, który jest niezwykle funkcjonalny, a przy tym łatwy w zamontowaniu, bez wątpienia byłby to plisy. Producent plis z Opola zapewnia dwa rodzaje ich montażu. Zaczepy bezinwazyjne nie wymagają użycia wkrętów. Pozwalają na nieskomplikowane i szybkie zdejmowanie, a następnie ponowne montowanie rolet. Z kolei specjalnie zaprojektowane zatrzaski montażowe zapewniają niemalże płynną regulację kąta nachylenia, co pozwalają na uniwersalny, szybki i łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

 

 Dlaczego warto wybierać żaluzje plisowane?

 

Wiemy już, jakie są najważniejsze zalety rolet plisowanych. Co zatem sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na ich wybór? Odpowiedź tkwi w połączeniu funkcjonalności, łatwości w montażu oraz nieszablonowego designu. Decydując się na takie rozwiązanie, wybieramy system, który będzie skutecznie chronił pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Dodatkowym plusem jest nieskomplikowany i szybki montaż. Przydaje się to zwłaszcza gdy zależy nam na umyciu okna czy oczyszczeniu samej plisy. Producenci wzięli pod uwagę również aspekt wizualny. Nowoczesne plisy okienne idealnie wpasują się w klimat praktycznie każdego wnętrza.

Dobrym rozwiązaniem jest zakup plisy w sklepie internetowym

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj