Rolety, ale jakie?

Poznaj zalety i wady systemów osłonowych

Jaka markiza na taras

Jaka markiza na taras

Jaka markiza na taras?

Markiza to rozwiązanie, które jeszcze do niedawna kojarzone było wyłącznie z witrynami sklepowymi. Można było spotkać je w ogródkach restauracyjnych czy domkach letniskowych. Dziś coraz częściej wykorzystuje się ją do osłaniania tarasów, balkonów czy ogrodów. Jaka markiza na taras sprawdzi się najlepiej?

Jakie zalety ma markiza na tarasie?

Dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie, jakim jest markiza tarasowa? W znaczącej części przypadków, tarasy umiejscawia się od południowej, południowo — zachodniej lub południowo — wschodniej strony budynków. Są to stanowiska najcieplejsze i najbardziej nasłonecznione. Pozwala to korzystać z nich zarówno latem, jak i wiosną czy wczesną jesienią. Ma to jednak pewną wadę. W upalne dni, na niezadaszonym tarasie panuje bardzo wysoka temperatura. Zjawisko to często prowadzi do ograniczenia jego użytkowania. Z pomocą przychodzi tu markiza, która skutecznie chroni przed piekącymi promieniami słonecznymi. To jednak niejedyna jej zaleta. Taka markiza na tarasie zabezpiecza także sąsiadujące z nią pomieszczenia przed ich nadmiernym nagrzewaniem się. To sprawia, że nawet w najbardziej upalne dni panuje w nich przyjemna temperatura.

Jaka markiza będzie najlepszym rozwiązaniem?

Wiele osób zastanawia się, jaka markiza na taras jest najbardziej funkcjonalna. Szukając wysokiej jakości produktu, warto nieco bliżej zapoznać się z modelami markiz Lewens. Nasza oferta jest niezwykle bogata. Obejmuje ona bowiem markizy okienne i fasadowe. Fantastyczne markizy pionowe typu Screen z opatentowaną techniką sprężynową. Modele wyposażone w system Zip z prowadzeniem poszyć. Wszystkie estetycznie i precyzyjnie wykończone, dzięki czemu prezentują się pięknie. 

Oto krótki przegląd najlepszych rozwiązań z naszego asortymentu:

Economy

Markiza tarasowa stanowiąca połączenie wysokiej jakości wykonania i nowoczesnego wzornictwa. Charakteryzują ją łatwość obsługi oraz przystępna cena. Została wyprodukowana w technologii rur nośnych i posiada ramiona przegubowe.

Family Classic

Markiza dedykowana tarasom o dużej powierzchni. Występuje w szerokościach do 700 cm (jako jedno pole) i do 1950 cm (jako system łączony).

Family Design

Modna, nowoczesna markiza ogrodowa z eleganckim profilem wysięgu oraz gładkimi, zaokrąglonymi łączeniami.

Trentino

Markiza tarasowa z pełną kasetą. Cechą charakterystyczną tego modelu jest kanciaste wzornictwo. Znakomicie komponuje się z nowoczesną, geometryczną architekturą.

Trentino Mini

Markiza dedykowana balkonom oraz małym tarasom. Model wyposażony został w kasetę. Jej wysokość to zaledwie 11,8 cm. Kaseta markizy skutecznie chroni materiał przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Toscana

Klasyczna, ponadczasowa markiza o eleganckim wyglądzie. Pozwala na montaż pod nawet bardzo ostrym kątem, chroniąc przed oślepiającymi promieniami słonecznymi.

Ancona

Markiza tarasowa przeznaczona do ogrodów zimowych oraz dachów szklanych. Może być montowana zarówno nad, jak i pod szkłem. Naszym zdaniem, jest to najbardziej praktyczna przesłona na dach szklany.

Portofino typ Pergola

Markiza z zamkniętą prowadnicą poszycia typu Zip. Ten atrybut gwarantuje pełne naprężenie tkaniny. Co za tym idzie — również doskonały wygląd i pełną ochronę przed słońcem.

Markiza na taras — czy warto?

Markiza na taras to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które ma szereg fantastycznych zalet. Skutecznie chroni powierzchnię tarasu przed słońcem, jak i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. W tym artykule przybliżyliśmy markizy klasy PREMIUM niemieckiej firmy Lewens, które mamy przyjemność montować w Polsce. Firmę cechuje wyjątkowa precyzja wykonania produktów, nowoczesne wzornictwo, co ważne solidności i trwałość. Produkty są starannie wykonane i niezawodne.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór markiz tarasowych różniących się od siebie pod wieloma względami. Między innymi budową, granicznymi wymiarami, zarówno co do szerokości systemu, jak i wysięgu ramion. 

Nasza wymarzona markiza na wymiar będzie się składała z najwyższej jakości podzespołów. Podobnie jak pergole Lewens, markizy tej marki są produktem najwyższej klasy dla wymagających klientów.

Obszerna kolorystyka, jak i wzornictwo tkanin markizowych pozwoli Państwu idealnie zaaranżować taras. Z pewnością ta przestrzeń stanie się Państwa ulubioną strefą relaksu. 

Na koniec warto wspomnieć, że markizy on-line są również dostępne.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj