Plisy

Plisy "na miarę" od producenta z Opola

Plisy - zwane również żaluzjami plisowanymi, od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Przez opolskiego producenta plisy okienne produkowane są "na miarę", według konfiguracji wykonanej przez Klienta. Produkowane przez nas systemy plisse cechuje ogromna różnorodność kolorystyczna i gatunkowa tkanin plisowanych. Niewątpliwie atrybutem systemu plisy okienne jest wyjątkowa funkcjonalność, bowiem jest to jedyny system osłonowy z możliwością przesłaniania wybranego fragmentu okna. Za pomocą uchwytu przesuwamy roletę plisowaną od góry do dołu lub odwrotnie. Wyjątkową zaletą tego systemu jest możliwość zastosowania prowadnic, dzięki czemu możemy uzyskać niemal pełne zaciemnienie pomieszczenia. Rolety plisowane doskonale sprawdzają się również jako system instalowany na oknach dachowych, co zawdzięczamy specjalnej kolekcji tkanin plisowanych metalizowanych. Bogata kolekcja kolorystyczna żaluzji plisowanych zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Plisy Opole | Plisy okienne | Rolety plisowane

 
Image

Plisy Opole to produkowane przez naszą firmę jedne z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Stanowią nowatorski a zarazem bardzo atrakcyjny sposób zasłony okien. Systemy plisy okienne mogą posiadać prawie dowolne kształty. Szczególnie polecane są do zastosowania w przeszkleniach ogrodów zimowych, a także okien dachowych. Bogata oferta tkanin spełnia oczekiwania zarówno pod kątem dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia.

Ta niezwykle interesująca propozycja systemu przeciwsłonecznego zachwyca przemyślaną konstrukcją. Twórcy nowatorskiego rozwiązania zadbali, aby w bardzo atrakcyjny i praktyczny sposób przesłaniać okna. Rolety plisowane produkujemy niemalże w dowolnym kształtcie: prostokąt, trójkąt, trapez, czy fragment okręgu. Doskonale sprawdzą się w ogrodach  zimowych restauracji czy oranżerii. Dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych stanowią ciekawą przesłonę okien dachowych, ponieważ mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie od pionowej do horyzontalnej. Różnorodność gatunkowa i kolorystyczna tkanin, a także możliwość regulowania stopnia zaciemnienia to atrybuty przemawiające za wyborem plisy okiennej.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj