Markizy Opole | Markizy tarasowe Opole | Roleta na taras

Markizy Opole | Markizy tarasowe Opole | Markiza na taras

Markizy producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Family Compact 

 

Family Compact to system kasetowy klasy PREMIUM.

To markiza kasetowa z rurą nośną. Łączy w sobie wysoką jakość, trwałość, łatwość użytkowania i klasyczny wygląd.

Markizy Family Compact dostępne są w opcji z pół kasetą oraz kasetą pełną.

Pół kaseta cechuje się trójstronnym zamknięciem – posiada daszek, profil dolny oraz ściśle przylegający profil wysięgu. Dzięki takiej budowie poszycie oraz elementy mechaniczne są solidnie chronione przed czynnikami atmosferycznymi, kiedy markiza jest zwinięta.

Kaseta pełna zamknięta jest z czterech stron. Dzięki temu rura nawojowa ze zwiniętą markizą są kompleksowo chronione przed kurzem, pyłem i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Głębokość maksymalna tego rodzaju markizy to 350 centymetrów. Maksymalna szerokość pojedynczego, jednoczęściowego pola wynosi 650 centymetrów. Na życzenie klientów możliwe jest wykonanie szerszych produktów (nawet do 1 950 centymetrów). Wówczas są to markizy dwu- lub trzyczęściowe ze szczelinami, ale szczelnie zakrytymi.

W standardowej opcji markizy Family Compact nie posiadają falbany oraz są wyposażone w elektryczny silnik, Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby opcjonalnie zastosować napęd korbowy oraz dodatkową falbanę.

Konstrukcja markizy może zostać pomalowana na jeden z kolorów standardowych, kolor specjalny RAL, kolory specjalne lub kolor srebrny. Pomiędzy ramionami rozpościera się poszycie standardowo wykonane z markowego akrylu, Opcjonalnie można je wykonać z markowego poliestru.

Markizy producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Trentino Mini 

 

Markizy klasy PREMIUM Trentino Mini charakteryzują się subtelną, płaską, kanciastą kasetą. To idealne rozwiązanie na niewielkie tarasy oraz balkony utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym lub geometrycznym stylu.

Markizy tego rodzaju zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, co stanowi gwarancję wytrzymałości. Kaseta została zamknięta ze wszystkich stron, dzięki czemu skutecznie ochrania zwiniętą markizę oraz jej mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi, kurzem i pyłem. Kaseta jest niewielka, przez co nie rzuca się w oczy.

Markizy osiągają maksymalną głębokość 250 centymetrów i szerokość 450 centymetrów. To jednoczęściowe pola wykonane z markowego akrylu lub markowego poliestru. W opcji standardowej napędzane są silnikiem elektrycznym, ale klienci mogą z niego zrezygnować na rzecz napędu korbowego. Konstrukcja może zostać pomalowana na jeden z kilkudziesięciu kolorów.

Markizy Opole producent: Selt

Markiza tarasowa Dakar

 

Dakar to system kasetowy - doskonałe rozwiązanie dla zacieniania dużych tarasów. Pełna, ekskluzywna kaseta o opływowych kształtach nadaje temu modelowi nowoczesny i elegancki wygląd. Podobnie jak w modelu Palladio kaseta osłania tkaninę. Jednakże kaseta Dakar dodatkowo ochrania ramiona przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. W konstrukcji tego systemu zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzyjne przeguby z łańcuchem Flyera ze stali nierdzewnej zapewniają niezawodne działanie.

Markizy Opole producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Trentino

 

Markizy Trentino przeznaczone są na duże tarasy i balkony. Charakteryzują się nowoczesnym designem, co zawdzięczają geometrycznej, pełnej kasecie. To idealne rozwiązanie dla budynków utrzymanych w minimalistycznym stylu.

Lewens wychodzi naprzeciw odmiennym gustom oraz oczekiwaniom swoich klientów i oferuje markizy Trentino z kasetą kwadratową lub okrągłą.

Typ okrągły świetnie pasuje do klasycznego, subtelnego wzornictwa. Delikatny kontur dodaje produktowi delikatności. Kaseta cechuje się 161 milimetrami wysokości i 252 milimetrami szerokości.

Typ kwadratowy idealnie wygląda na nowoczesnych fasadach. Kaseta posiada 161 milimetrów wysokości i 261 milimetrów głębokości. Tutaj profil wysięgu przybrał kształt prostych linii oraz kantów.

Maksymalna głębokość markizy Trentino wynosi 400 centymetrów. Jeśli chodzi o szerokość, to klienci mają do wyboru poszycie jedno-, dwu- lub trzyczęściowe. Pojedyncze pole może osiągnąć maksymalną szerokość 700 centymetrów. Pole potrójne to aż 1 950 centymetrów.

Standardowo markiza nie posiada falbany i jest wyposażona w silnik elektryczny. Opcjonalnie klienci mogą wybrać wersję z falbaną i napędem korbowym. Poszycie produktu wykonane jest zazwyczaj z markowego akrylu, ale można je wykonać też z markowego poliestru.

Markizy Opole producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Toscana Grande

 

Markiza PREMIUM Toscana Grande to produkt łączący w sobie wysoką funkcjonalność, atrakcyjny wygląd oraz kompaktowość. Idealnie nadaje się do zastosowania na dużych tarasach. Można ją montować na ścianie, suficie lub krokwiach dachowych.

Owalna kaseta jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również bardzo funkcjonalna. Dzięki niej możliwe jest zamontowanie markizy pod dużym kątem, co umożliwia ochronę przed nisko wschodzącym lub zachodzącym słońcem i wścibskim wzrokiem sąsiadów. Po złożeniu markizy, profil wysięgu całkowicie zamyka kasetę, dzięki czemu zamknięta w niej markiza oraz jej elementy konstrukcyjne są chronione przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i brudem.

Po rozłożeniu markiza może osiągać naprawdę imponujące rozmiary. Jej maksymalna szerokość wynosi 700 centymetrów przy pojedynczym polu oraz aż 1 950 centymetrów, kiedy zechcesz połączyć 2 lub 3 pola. Nie martw się, ich szczeliny będą szczelnie pokryte, co zabezpieczy taras przed deszczem. Maksymalna głębokość produktu to 400 centymetrów.

W standardzie firma Lewens wyposaża swoje markizy w napęd elektryczny, ale na życzenie klienta możliwe jest również zastosowanie napędu ręcznego. Klient może również poprosić o zamontowanie dodatkowej falbany. Poszycie produkowane jest z markowego akrylu, opcjonalnie można zastosować markowy poliester.

Markizy Toscana Grande występują w naprawdę szerokiej palecie kolorystycznej. Każda z nich produkowana jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Palladio

 

Palladio - markiza tarasowa w kasecie. Ten model to połączenie szyku, estetyki i praktyczności w jednym. Kaseta systemu została zaprojektowana z myślą o zabezpieczeniu tkaniny markizy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wykorzystanie specjalnej konstrukcji uchwytów ramion powoduje, że przy zwijaniu markizy jej ramiona się unoszą. Dlatego belka przednia markizy domyka się szczelnie z kasetą osłaniając zwinięte poszycie. Zastosowanie w ramionach łańcucha Flyera i precyzja wykonania przegubów zapewnia modelowi Palladio niezawodne działanie. Podsumowując, aluminiowa kaseta ochronna znacznie wydłuża żywotność tkaniny. Jest to najstarszy model z kolekcji markizy Opole.

Markizy Opole producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Family Classic

 

Markiza Family Classic to klasyczny, uniwersalny i ponadczasowy model z falbanami i ramionami przegubowymi. Idealnie nadaje się do zadaszenia tarasów oraz innych zewnętrznych przestrzeni budynków.

Ten model jest przeznaczony do zacieniania powierzchni o różnych wymiarach, nawet tych bardzo dużych. Pojedyncze pole może osiągnąć szerokość do 700 centymetrów. Kiedy zdecydujesz się na system łączony, to zadaszysz nawet do 1 950 centymetrów.

Markizy Family Classic to produkty najwyższej jakości występujące w trzech podstawowych rodzajach:

  • typ otwarty – to podstawowy typ markizy; tutaj rura nawojowa poszycia nie jest osłonięta;
  • typ daszek – daszek pozwala na osłonę poszycia markizy w pozycji zwiniętej przed kurzem oraz niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi;
  • typ półzamknięty – markiza wyposażona została w daszek ochronny oraz tylny profil, które stanowią gwarancję całkowitej ochrony poszycia.

Maksymalna głębokość markizy to 400 centymetrów. Maksymalna szerokość jednoczęściowej markizy Family Classic to 700 centymetrów. Jeśli zdecydujesz się na markizę dwuczęściową, to będziesz w stanie osiągnąć aż 1 300 centymetrów i to przy zachowaniu ciągłości poszycia. Jeśli potrzebujesz większej szerokości, to będzie to możliwe dzięki modelowi trzyczęściowemu. W tym przypadku jednak poszycie będzie miało szczeliny z pokryciem.

Markiza może zostać wyposażona w napęd elektryczny lub korbowy. Konstrukcja produktu może być pomalowana na jeden z 29 standardowych kolorów, kolor srebrny lub kolor specjalny.

W tym modelu poszycie wykonujemy z markowego akrylu lub markowego poliestru.

Markizy Opole producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Toscana

 

Modele PREMIUM markizy tarasowe Toscana powstały z myślą o balkonach oraz niewielkich tarasach. Model łączy w sobie subtelny, elegancki i klasyczny wygląd, wygodę obsługi oraz uniwersalność zastosowań.

Markizy Toscana zostały wyposażone w owalną, zakrytą kasetę, która ochrania zwinięte poszycie i mechanizm przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz umożliwia montaż produktu pod dużym kątem. Dzięki temu będziesz w stanie osłonić się nie tylko przed silnymi promieniami wschodzącego lub zachodzącego słońca, ale również przed wścibskim okiem sąsiadów z naprzeciwka. Ponadto kaseta jest niewielka – posiada zaledwie 13 centymetrów wysokości.

Maksymalna szerokość jednoczęściowego pola markizy wynosi 550 centymetrów. Aby osłonić większe szerokości, należy zakupić dwie markizy. Wysięg markizy to maksymalnie 300 centymetrów.

W standardowej wersji markiza została wyposażona w elektryczny napęd oraz poszycie z markowego akrylu. Na życzenie klienta możliwe jest jednak wyprodukowanie modelu z napędem korbowym, falbaną i poszyciem wykonanym z markowego poliestru. Dodatkowa personalizacja markizy opiera się na wyborze jej koloru. Lewens oferuje szeroką gamę kolorów z palety standardowej, kolory specjalne oraz szereg lakierów z efektami.

Markizy Toscana produkowane i montowane są w Niemczech, Cechują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem, co zagwarantowane jest zgodnością z normami TUV oraz CE.

Markizy Opole producent: Lewens Niemcy

Markiza tarasowa Family Design

 

Markiza Family Design powstała z myślą o dużych tarasach i przestrzeniach zewnętrznych. To stylowy i elegancki sposób na ochronę przed słońcem i deszczem. Produkt został wyposażony w elegancki profil wysięgu z gładkimi zaokrąglonymi zakończeniami.

Markizy Family Design charakteryzują się najwyższą jakością. Klienci mają do wyboru:

  • markizy w typie otwartym, gdzie rura nawojowa nie jest niczym osłonięta;
  • markizy w typie daszek – tutaj poszycie produktu w pozycji zwiniętej jest osłonięte przed kurzem, deszczem i innymi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi;
  • markizy w typie półzamkniętym, gdzie poszycie jest pewnie i całkowicie chronione przez obudowę.

Markizę można rozwijać za pomocą silnika elektrycznego lub napędu korbowego. W standardowej opcji nie jest zakończona falbaną, ale można ją dodać na życzenie klienta.

Maksymalna głębokość produktu to 400 centymetrów. Maksymalna szerokość pojedynczego pola to 700 centymetrów. Jeśli potrzebujesz szerszego zacienienia, to możesz wybrać markizę dwuczęściową. Jej zaletą jest zachowanie ciągłości poszycia. Markizy trzyczęściowe oferują szerokość maksymalną do 1 950 centymetrów, ale w tym przypadku poszycie będzie miało przysłonięte szczeliny.

Poszycie markiz może zostać wykonane z markowego akrylu lub markowego poliestru. Rozciągnięte jest ono na wysokiej jakości stabilnej konstrukcji w jednym z 29 kolorów standardowych, kolorze srebrnym lub jednym z kolorów specjalnych.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Casablanca

 

Casablanca idealnie nadaje się do osłonięcia przed słońcem większych powierzchni – takich jak duże tarasy. Znajduje swoje zastosowanie również w warunkach komercyjnych, przy zacienieniu ogórdków restauracyjnych i kawiarnianych, stanowiąc przy tym atrakcyjną i estetyczną dekorację.

Solidna konstrukcja modelu Casablanca wykonana jest z ekstrudowanego aluminium co zapewnia trwałość i żywotność tego systemu. Tkanina markizy osłonięta jest przed czynnikami zewnętrznymi przez kasetę oraz uszczelkę zabezpieczającą. W budowie ramion markizy Casablanca zastosowano łańcuch Flyer, co zapewnia jej bezpieczne i bezawaryjne działanie. Obsługa systemu jest bardzo prosta i intuicyjna dzięki pełnej automatyzacji – sterowaniu elektrycznemu. To sprawia, że markiza tarasowa Casablanca to trwałe rozwiązanie na długie lata.

Markizę kasetową można zastosować nawet na szerokości 6 metrów dzięki zastosowaniu podpory rury nawojowej. Dzięki temu materiał napina się równomiernie i nie ulega uszkodzeniom mechanicznym wynikającym z rozmiarów markizy. Jest to namłodszy model z kolekcji markizy Opole.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Corsica

 

Model Corsica, to nowoczesne i stylowa markiza w kasecie do zacieniania dużych powierzchni. W modelu zastosowano kwadratową belkę nośną. Dzięki temu zagwarantowano stabilność całej konstrukcji, a także ułatwiono zamontowanie systemu na elewacji budynku. Wieloletnie zadowolenie z działania modelu Corsica gwarantuje trwała konstrukcja wykonana z wytrzymałego aluminium oraz zastosowane w ramionach łańcuchy Flyera.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Jamaica

 

Jamaica to system markizy tarasowe, który cechuje stabilność, wytrzymałość, a przy tym estetyka i elegancja. Mocowanie rozkładanych ramion opiera się na aluminiowych uchwytach wykonanych ze specjalnej konstrukcji. W ramionach Jamaici zastosowano łańcuchy Flyera. Dlatego, w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniono temu modelowi długą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania. Podsumowując, Jamaica jest idealnym wyborem dla przesłaniania dużych tarasów oraz powierzchni komercyjnych. jest to jeden z popularniejszych modeli z kolekcji markizy tarasowe Opole.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Australia

 

Australia to model tarasowy przeznaczony do zacieniania dużych tarasów. Solidne wykonanie, prosta konstrukcja to główne atrybutu tego systemu. Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje jej ugięcie w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów. Australia to klasyczny model wykorzystywany również do przesłaniania powierzchni komercyjnych. Jest to jeden z potężniejszych modeli z kolekcji markizy tarasowe Opole.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Silver plus

 

Silver Plus - model markizy tarasowe o lekkiej konstrukcji stanowiącą dobry wybór do zacienienia tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, zamontowane są na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Flyera zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż systemu. Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd tego modelu. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały.

Producent markizy: Selt

Markiza tarasowa Malta

 

Malta - lekki system wolnowiszący, nadający się doskonale do przesłonięcia niewielkiego tarasu lub balkonu. Kompaktową konstrukcję tego modelu wyróżnia uniwersalny uchwyt ścienno -sufitowy, zapewniający szybkość i prostotę montażu, oraz umożliwiający pochylenie systemu nawet do 85 stopni. Łańcuch Flyera zastosowany w przegubach ramion sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na pięć standardowych kolorów. jest to najlżejszy model z kolekcji markizy tarasowe Opole.

Markizy | Markizy tarasowe | Dlaczego warto?

Markizy dlaczego? Ponieważ taras jest niezwykle ważnym elementem współczesnych trendów budownictwa. To wymarzone miejsce dla letniego wypoczynku po trudach dnia codziennego, jak również niedzielnych śniadań czy weekendowych spotkań z przyjaciółmi. Ważnym elementem tej zewnętrznej przestrzeni są markizy tarasowe - oczywiście Opole. Jest to ruchomy system zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej. Lekka, aluminiowa konstrukcja markizy, wypełniona odpowiednio dobraną, specjalnie impregnowaną tkaniną to doskonała, efektowna bariera ochronna przed uciążliwymi promieniami słonecznymi. Dzięki firmie Selt, Opole stało się kolebką w dziedzinie systemów osłonowych. Dlatego hasło "markizy Opole" znane jest w całej Europie.

Markizy Opole | Jakość przede wszystkim

Podzespoły wykorzystywane do produkcji markizy tarasowe pochodzą od renomowanych europejskich producentów. To nie przypadkowy wybór, bowiem europejska jakość to precyzja i solidność wykonania, co gwarantuje wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie ruchomych zadaszeń. Cechą charakterystyczną wszystkich modeli zadaszeń trasowych są aluminiowe, uzbrojone łańcuchowo ramiona, które poruszają się w płaszczyźnie poziomej, na wzór żabich łap. Specjalnie zaprojektowana kompozycja systemów umożliwia wykonanie zadaszenia do 700 cm szerokości lub 500 cm wysięgu ramion. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie markizy typu tarasowego na wymiar ponadstandardowy, między innymi z wykorzystaniem ramion krzyżowych. Markizy Opole to marka Selt, ale dzięki naszej współpracy z niemieckim partnerem, markizy Opole to również markizy Lewens.

Modele markiz tarasowych

Poniższe modele różnią się przede wszystkim parametrami produkcyjnymi, ale również atrybutami wizualnymi i gabarytowymi. Decydując się na zakup markizy w naszej Firmie (Opole i nie tylko) otrzymujecie Państwo produkt wielosezonowy, idealnie dopasowany do Państwa potrzeb. Nie bez znaczenia jest wieloletnie doświadczenie naszej Firmy, poparte zaufaniem tysięcy zadowolonych Klientów. Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na produkty oferowane przez naszą Firmę. Przede wszystkim jakość markizy. Dodatkowo profesjonalna obsługa, począwszy od pomiaru i fachowej porady, poprzez sprawdzonej jakości produkty i profesjonalny montaż, gwarantują pełną satysfakcję z dokonanego wyboru. Przekonać się o tym można już pod czas wizyty pomiarowej, w trakcie której wykonywana jest konfiguracja markizy. Niemniej zaufanie naszych Klientów zdobywamy dbając szczególnie o jakość opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

W harmonii ze słońcam

Markiza na taras to rodzaj popularnej, a przy tym niezwykle praktycznej zasłony przeciwsłonecznej. Jej głównym zadaniem jest zapewnienie ochrony przed nadmiernym i uciążliwym słońcem. Rozwiązania tego typu jest coraz częściej wybierane również z uwagi na znaczący aspekt wizualny. Ich ciekawy i niepowtarzalny design sprawia, że mogą z powodzeniem spełniać rolę elementu dekoracyjnego. Co jeszcze powoduje, że ruchome zadaszenia tarasowe są tak chętnie instalowane? Jakie są najważniejsze właściwości tego systemu? Jakie niesie za sobą udogodnienia? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Najważniejsze właściwości systemu

Markizy tarasowe są systemem, którego funkcjonalność wynika z zapewnienia ponadprzeciętnego komfortu optycznego oraz termicznego. Jednym z jego atutów jest wysoka jakość zastosowanego do produkcji materiału. Poszycia są wykonane z tkanin, które spełniają kluczowe normy jakościowe. Posiadają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Obsługę ułatwia opcjonalna pełna automatyka systemu. Wszystkie modele markizy możesz obsługiwać również mechanicznie. To niezwykle prosty i intuicyjny sposób. Dzięki temu możemy w pełni cieszyć się jej udogodnieniami bez obawy o utratę komfortu czy bezpieczeństwa. Niewątpliwie zaletą tego systemu jest również możliwość dostosowania jego parametrów do własnych wymagań lub oczekiwań. Decydując się na taką zasłonę przeciwsłoneczną, możemy indywidualnie wybrać jej wymiar, rodzaj, kształt falbany oraz kolor konstrukcji. Pozwala to na dopasowanie wyglądu markizy do stylu naszego tarasu czy całego budynku.

Dodatkowe udogodnienia

W zależności od rodzaju, systemy tarasowe mogą zapewniać szereg dodatkowych korzyści. Warto rozważyć wybór modelu, który zawiera kasetę ochronną, skutecznie osłaniającą tkaninę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Opcjonalnie dobrym rozwiązaniem będzie również instalacja modelu z aluminiowym daszkiem, który również chroni zwinięty materiał. Jeśli chciałbyś dodatkowo wzmocnić ochronę przed słońcem, zdecyduj się na model z falbaną Volant. Taki wariant zapewnia również większe poczucie prywatności. Jeśli zależy Ci na szybkim i prostym zainstalowaniu markizy, zastanów się nad wyborem lekkiego modelu bez kasety. Kwadratowa belka nośna i uniwersalne uchwyty ścienno-sufitowe ułatwiają montaż systemu. Dodatkowym atutem jest także możliwość zastosowania uproszczonego mechanizmu regulacji kąta nachylenia lub wykorzystanie oświetlenia LED czy podpór teleskopowych.

Jak widać, markiza tarasowa to uniwersalny oraz funkcjonalny rodzaj zasłony przeciwsłonecznej. Niezależnie, czy dysponujesz niewielką przestrzenią czy też sporą powierzchnią montażową, z łatwością dobierzesz system, który skutecznie ochroni cię przed uporczywym słońcem. Dodatkowo, decydując się na jeden z oferowanych przez Eurol Markizy Opole modeli, zyskujesz pewność, że wybierasz markizę, która nie tylko odpowiada Twoim potrzebom, ale także idealnie wpasuje się w styl Twojego domu. Markizy Opole to produkty marki Selt, ale jak widzisz, nie tylko. Wspaniałej jakości systemy tarasowe to również modele marki Markizy Lewens. 

Jeżeli chcesz kupić produkt bez wychodzenia z domu, po prostu zajrzyj do partnerskiego sklepu.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj