Markizy

Ruchome osłony jako alternatywa dla stałych zadaszeń

Ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń to obecnie podstawa myśli architektonicznej. Ruchome osłony tarasów i balkonów stanowią korzystną alternatywę dla stałych zadaszeń. Poprzez regulowane rozwijanie tkaniny uzyskujemy doskonałą barierę słoneczną, podwyższając tym samym komfort wypoczynku na świeżym powietrzu w okresie letnim. Takim systemem ograniczamy dopływ promieni słonecznych do pomieszczeń wtedy, kiedy tego pożądamy. Pozwala to skutecznie obniżyć temperaturę we wnętrzach i zaoszczędzić na kosztach energii zużywanej przez klimatyzację. Z drugiej strony, nie blokujemy dopływu słońca - ciepła, w okresie zimowym, gdy odczuwamy jego deficyt.
Obsługa znacznej większości modeli standardowo odbywa się za pomocą napędu ręcznego korbowego. Dla lepszego komfortu obsługi opcjonalnie do każdej markizy możemy dopasować napęd elektryczny sterowany przełącznikiem klawiszowym lub pilotem. Co więcej, wygodną obsługę uzyskamy doposażając system w czujniki pogodowe: wiatrowy, słoneczny lub wiatrowo-słoneczny.

Ze względu na uwarunkowania instalacyjne produkty dzielimy na osłony tarasowe i balkonowe:

OSŁONA NA TARAS I BALKON

OSŁONY NA TARAS

OSŁONY NA TARAS

Sprawdź ofertę

OSŁONY NA BALKON

OSŁONY NA BALKON

Sprawdź ofertę
Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj