Pergole

Pergola na taras - estetyczny i funkcjonalny system ochronny

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - dach szklany
Murano Integrale

 

Pergola Murano Integrale to system zadaszenia szklanego z markizą. Fantastyczna, optymalna ochrona tarasu przez cały rok wraz ze zintegrowanym zabezpieczeniem przeciwsłonecznym.


System Murano Integrale zapewnia ochronę zarówno przed deszczem, jak i wysoką temperaturą oraz nadmiernym nasłonecznieniem. 

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - dach szklany
Murano Integrale Z

 

Pergola tarasowa Murano Integrale Z to dach szklany ze zintegrowaną markizą Zip. Murano Integrale Z zapewnia perfekcyjną ochronę przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi. System doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach. Jak pozostałe modele pergoli aluminiowych, spełnia najwyższe standardy w zakresie jakości i komfortu.

Pergola aluminiowa Murano Integrale Z, której poszycie uzbrajamy w zamkniętą prowadnicę Zip, a także opatentowaną technikę sprężyn kompensacyjnych jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe. Tkanina markizy jest zawsze idealnie naprężona.

Pergola tarasowa Integrale Z zapewnia pełną ochronę przed słońcem bez bocznych szczelin przepuszczających światło.

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - dach szklany
Murano Vetro

 

Pergola - dach szklany Murano Vetro to system zapewniający całoroczną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Doskonale sprawdza się na dużych tarasach i ogródkach restauracyjnych.

Dach szklany Murano Vetro to nie tylko fantastyczna ochrona przed niepogodą, ale gdy zamontujemy taką pergolę tarasową znacząco przedłużymy sobie sezon wypoczynkowy.

Pergola Murano Vetro to przede wszystkim niemiecka jakość i elegancja. System został dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Bez problemu zamontujemy ją na niemal każdym tarasie. Dzięki doskonałym parametrom technicznym montujemy aluminiową pergolę z dachem szklanym na bardzo szerokich powierzchniach. Konstrukcja systemu składa się ze słupów przednich i bocznych, które montujemy w jednej linii lub cofnięte.

Budulec wypełnienia dachu to oczywiście szkło bezpieczne. 

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - dach szklany
Murano Puro

 

Szklane elementy przesuwne: elastyczna ochrona przed niepogodą, dopasowana na miarę.

Dachy szklane Murano mogą być wyposażane w przesuwne ściany szklane w celu zabezpieczenia przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Ściany szklane składają się z 2 do 10 powierzchni ze szkła, które tworzą bardzo przezroczystą ścianę. Łożyska kulkowe, zakryte rolki jezdne gwarantują cicha pracę.

Dostępne w różnych wariantach produktów: Murano Glissando Typ Otwierany na bok i Murano Glissando Typ Otwierany od środka. 

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - dach szklany
Murano Glissando

 

Murano Glissando to szklane elementy przesuwne, które montujemy uzupełniając dachy szklane. To elegancka, praktyczna i elastyczna ochrona boczna przed niepogodą.

Wszystkie elementy szklane są przesuwne. Dopasowujemy je na miarę do uprzednio wykoanej lub wykonywanej łącznie pergoli z dachem szklanym.

System może być wyposażany w przesuwne ściany szklane boczne w celu zabezpieczenia przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi. W miarę potrzeb zabudowujemy również czoło pergoli w szklane drzwi przesuwne. System składa się z 2 do 10 frakcji szklanych, które tworzą estetyczną, przezierną ścianę. Elementy wyposażenia, tj. kulkowe łożyska, oraz zakryte rolki jezdne gwarantują niemal bezszelestną pracę drzwi przesuwnych wykonanych z bezpiecznego szkła.

Murano Glissando występują w dwóch wariantach: typ otwierany na bok i typ otwierany od środka. 

Zabudowujemy szkłem również trójkątne przestrzenie po bokach pergoli. W ten sposób system pełni rolę dodatkowego pomieszczenia przez całą porę roku. 

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - dach szklany
Murano Finestra

 

Konstrukcja pergoli tarasowej Finestra składa się ze szklanych połaci, które montujemy w systemie na stałe.

Dzięki takiej formie szklenia otrzymujemy optymalną ochronę przed wiatrem i niepogodą oraz przed przeciągami. Pergola Finestra nie musi być w całości zbudowana ze stałych ścian szklanych. Montujemy również w tym systemie elementy przesuwne Glissando. Na życzenie Inwestorów wykorzystujemy drzwi przesuwne jako przeszklenie częściowe poszczególnych części ścian.

Finestra występuje w dwóch wariantch, możemy bowiem stałym przeszkleniem wypełnić tylko ściany, jak również tylko przestrzenie trójkątne po bokach pergoli. 

Pergole Opole producent: Lewens Niemcy

Pergola - typ Portofino

 

Ten typ pergoli marki Lewens posiada atrybut uniwersalnego zastosowania, dzięki wykorzytaniu specjalnego mocowania i markizy Portofino.

Do budowy systemu producent wykorzystał zamkniętą prowadnicę tkaniny - typ Zip markizy tarasowej Portofino. To opracowanie gwarantuje solidne naprężenie tkaniny.  Dzięki temu, pergola tarasowa Portofino oferuje pełną ochronę przed nadmiarem słońca. Precyzyjnie dopasowane i wykonane poszczególne podzespoły systemu sprawiły, że jest on niezywkle estetyczny. Przy tak doskonałym wyglądzie i praktycznej funkcji zwijania tkaniny, ten typ pergoli będzie przyjemnym akcentem architektonicznym na każdym tarasie.

Funcjonalność i elastyczność systemu uzyskaliśmy dzięki nowoczesnym, regulowanym słupom Vario (opcja). Mamy więc możliwość regulowania, obniżania przednich naroży, aby operować ilością promieni słonecznych na zasłoniętej przestrzeni. Montaż pergoli Portofino nie jest skomplikowany. Niewielkim nakładem środków zapewnimy sobie komfort przebywania na zewnątrz podczas upalnego lata i możliwość doskonałego odprężenia.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Email: info@eurol.pl
Mobile: +48 696 065 170