Żaluzje poziome

Żaluzje poziome najstarsze... najpraktyczniejsze

Żaluzje poziome aluminiowe to jeden z najstarszych systemów w kaatalogu wewnętrznych osłon okiennych. Niezwykłą praktyczność i funkcjonalność zawdzięczają myśli wynalazców tego systemu. Aluminium, z którego są produkowane nadaje im lekkości, a zarazem gwarantuje stabilność. Obracane lamele żaluzji umożliwiają odbijanie promieni słonecznych bez konieczności blokowania dostępu światła do wnętrza pomieszczenia. 

Żaluzje poziome aluminiowe z lamelem 25mm

 
Image

Żaluzje poziome 25 mm to chyba najbardziej praktyczny system osłonowy. Stosowany do przesłonięcia każdego typu otworów okiennych. Dzięki poziomym, aluminiowym listewkom o szerokości 25mm możemy swobodnie regulować poziomem światła wpadającego do pomieszczenia. Niewątpliwą zaletą żaluzji poziomych jest to, że aby się ochronić przed często bardzo uciążliwymi promieniami słonecznym, nie musimy całkowicie rezygnować z wpadającego do pomieszczenia światła dziennego, tak bardzo potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka.

Żaluzja dostępna w wielu kolorach.

Zakres wymiarowy:

- minimalna szerokość 30 cm

- maksymalna szerokość 200 cm

- minimalna wysokość 30 cm

- maksymalna wysokość 220 cm

Warianty mocowania:

- za pomocą wkrętów do listew przy szybowych

- bezinwazyjnie, za pomocą uchwytów nakładanych na ramę okienną

Żaluzje poziome aluminiowe z lamelem 50mm

 
Image

Nowość wśród aluminiowych żaluzji poziomych. Zastosowane piórka o szerokości 50mm powodują, że żaluzje staje się jeszcze bardziej praktyczną i niezawodną ochroną pomieszczeń przed nasłonecznieniem. Możliwość wyprodukowania żaluzji o maksymalnych wymiarach 4,0m x 3,5m oraz zastosowania opcjonalnie sterowania elektrycznego sprawia, że stosowane są głównie do osłony dużych powierzchni tj. witryny sklepowe i biurowe. Bardzo bogata kolorystyka i estetyczny wygląd, oraz praktyczne zastosowanie powodują, że po tego typu osłony sięgają coraz częściej prywatni Inwestorzy.

Żaluzja dostępna w wielu kolorach.

Zakres wymiarowy:

- minimalna szerokość 60cm

- maksymalna szerokość 400 cm

- minimalna wysokość 60cm

- maksymalna wysokość 350 cm

Żaluzje poziome aluminiowe z maskownicą

 
Image

Żaluzje poziome aluminiowe z maskownicą to nowoczesny i funkcjonalny system stosowany do montażu na okna plastikowe, aluminiowe i drewniane. Sterowanie i podnoszenie żaluzji odbywa się za pomocą zintegrowanego mechanizmu łańcuszkowego. Wszelkie mocowania całkowicie są niewidoczne.

Żaluzja dostępna w wielu kolorach.

Zakres wymiarowy:

- minimalna szerokość 30 cm

- maksymalna szerokość 200 cm

- minimalna wysokość 30 cm

- maksymalna wysokość 220 cm

Warianty mocowania:

- za pomocą wkrętów do listew przy szybowych

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj