Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

Rolety materiałowe - rolety okienne wewnętrzne

 

to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów rolet okiennych. Są to proste i wygodne w montażu systemy osłonowe. Tkaniny rolet chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się i niezwykle podnoszą estetykę każdego wnętrza. Różnorodność produkowanych przez nas systemów roletek materiałowych tj. VEGAS, UNI, NEW PRESTIGE, RETRO, DECOLUX, oraz ogromny wybór wysokiej klasy tkanin roletowych, pochodzących od światowych producentów, zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Do produkcji wszystkich systemów rolet tekstylnych wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty. Rolety produkowane są pod konkretny wymiar, według konfiguracji produktowej sporządzanej przez Klienta, dzięki czemu są idealnie dopasowane do okna. Zamówienia przyjmowane w Salonie Obsługi w Opolu realizowane mogą być kompleksowo, wraz z usługą pomiarową, oraz instalacyjną. Rolety z materiału wyposażamy w specjalnie zaprojektowany uchwyt łańcuszka, który jest ważny, aby spełnić oczekiwane normy bezpieczeństwa. Wykorzystywane komponenty posiadają stosowne certyfikaty. Wysokiej jakości tkaniny używane do produkcji rolet materiałowych różnią się strukturą, wzorem, grubością, kolorystyką. Dobierając odpowiednią tkaninę, decydujemy nie tylko o akcencie dekoracyjnym pomieszczenia, ale przede wszystkim o ilości przenikającego światła i promieni słonecznych. Kolekcję stale uzupełniamy o materiały współgrające z z aktualnie obowiązującymi trendami w architekturze.

Rolety kasetowe z prowadnicami płaskimi

 
Image

Rolety materiałowe kasetowe to systemy przeznaczone do instalacji na ramie okiennej. Te niezwykle trwałe, estetyczne i bezawaryjne rolety wewnętrzne na wymiar cechuje niewielkich rozmiarów kaseta maskująca wałek z tkaniną oraz prowadnice płaskie przyklejane do listew przyszybowych lub prowadzenie żyłkowe. Sterowanie roletami odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, samohamującego lub opcjonalnie za pomocą mechanizmu sprężynowego. Wszystkie produkowane przez Nas rolety materiałowe na wymiar wyposażone są w specjalnie zaprojektowane uchwyty łańcuszka spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Każda roleta materiałowa na wymiar Classic może być w pełni dopasowana do wystroju mieszkania.
Jak to możliwe? Głównie, dzięki szerokiej kolekcji gatunkowej materiałów, które są dostępne w kolorach jasnych, ciemnych i pastelowych. Rolety Classic możemy zamówić również w unikalnej wersji rolety typu dzień noc. W konsekwencji, rolety okienne Classic to idealne rozwiązanie dla każdego okna. W tym systemie roletki harmonijnie współgrają z wnętrzem mieszkania, a także biura. Zapewniają przy tym wygodę użytkowania, za sprawą mechanizmu samoblokującego oraz łańcuszka, umożliwiającego szybką i łatwą regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła. System rolet materiałowych Classic wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. To z kolei gwarancja jego wytrzymałości i wyjątkowej estetyki.

Rolety materiałowe Classic cechuje najwyższa jakość, minimalizm i funkcjonalność. Wyjątkowy projekt systemu powstał z myślą o wymagających klientach, którzy dbają o wspaniałą estetykę wnętrza swojego domu. Jednocześnie takich, którzy dokonują wyboru rolety okienne z myślą o trwałym i solidnym rodzaju mocowania. Elegancji roletom Classic dodają delikatne, stylowe prowadnice. Ze względu na takie zapotrzebowanie, twórcy systemu rolety Classic wyposażyli je w system łatwego i samodzielnego montażu. Kaseta chroniąca tkaninę montowana jest do listwy przyokiennej. Dostępne są przy tym dwie jej wersje: aluminiowa oraz z PCV.

Rolety kasetowe z prowadnicami przestrzennymi "C"

 
Image

Cechą charakterystyczną rolet materiałowych na wymiar kasetowych przestrzennych są prowadnice w kształcie litery "C". Osadzona na prowadnicach kaseta osłaniająca wałek z tkaniną przyjmuje spory rozmiar. Dzięki temu, ten system osłonowy w całości instalowany jest poza światłem szyby. Sterowanie roletami wewnętrznymi Profil odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, samohamującego. Opcjonalnie osłonę można doposażyć w sprężynę i operować roletką za jej pomocą. Rolety wewnętrzne na wymiar z prowadnicami przestrzennymi gwarantują niezwykle prosty i szybki montaż. Poza tradycyjnym zastosowaniem, mogą być montowane na płaszczyznach o zwiększonej wysokości. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego umożliwia montaż kasety na dolnej części ramy okiennej i podciąganie rolety od dołu ku górze. Trzeba jednak pamiętać, że taka instalacja powoduje gromadzenie się kurzu w kasecie roletki, co skraca żywotność systemu.

Rolety materiałowe Profil cechuje sporych rozmiarów kaseta i prowadnice przestrzenne. Pomimo zwiększonych gabarytów system zachowuje delikatność i elegancję. Atrybutem niewątpliwie jest funkcjonalność tego rodzaju rolet tekstylnych. Polega ona na tym, że rolety materiałowe, które posiadają prowadnice przestrzenne mogą byt instalowane na oknach wyposażonych w szprosy lub oknach dzielonych.  Montaż rolet wewnętrznych Profil jest dość prosty. Mogą być instalowane trwale, za pomocą wkrętów lub tymczasowo, za pomocą taśmy dwustronnej.

Rolety kasetowe wielkogabarytowe

 
Image

System wielkogabarytowych rolet materiałowych wewnętrznych mocowany jest do ściany lub sufitu. Roletki przesłaniają światło całego otworu okiennego lub drzwiowego. Tego rodzaju rolety wewnętrzne na wymiar posiadają trzy możliwości napędzania: łańcuszek, sprężyna lub napęd elektryczny. Przy użyciu prowadnic i odpowiednich tkanin dają możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Roleta tekstylna wielkogabarytowa napędzana elektrycznie umożliwia przesłanianie okien umieszczonych wysoko lub trudno dostępnych. Dodatkowym atutem tej osłony okiennej jest możliwość tworzenia wszelkiego rodzaju ekranów do pracowni multimedialnych.

Rolety wielkogabarytowe charakteryzuje zwiększona stabilność przy zachowaniu najwyższych standardsów bezpieczeństwa i jakości. Projekt systemu został stworzony z myślą o wymagających klientach komercyjnych, których obiekty wyposażono w duże płaszczyzny szklane. Równie praktyczny okaże się również w mieszkaniach lub zabudowach jednorodzinnych dopełniając estetykę wnętrza. Elegancji roletom wielkogabarytowych dodają stylowe prowadnice. Kaseta ochraniająca tkaninę montowana jest do ściany lub sufitu.

Mini - system rolet wolnowiszących

 
Image

cechuje niewielkich rozmiarów mechanizm łańcuszkowy, samohamujący. To niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system roletowy. Opcjonalnie możemy wzbogacić rolety wewnętrzne na wymiar Mini uchwytami do bezinwazyjnego montażu lub prowadzeniem bocznym żyłkowym. Rolety okienne w systemie wolno wiszącym "Mini" występują bez kasetki lub w wersji z kasetką o bardzo niewielkich rozmiarach. System "Mini" bez kasety może występować z prowadzeniem żyłkowym w wersji bocznej, oraz w wersji gdzie żyłki rolety materiałowej prowadzone są pod tkaniną, co pozwala unikąć zahaczania dłońmi o żyłki podczas otwierania okna. Specjanie zaprojektowane uchyty mocowań dolnych gwarantują idealne napięcie żyłki, a roleta okienna na wymiar idealnie współpracuje ze skrzydłem okiennym.  

Uchwyty dostępne w kolorach:

- biały,brąz, dąb 

Zakres wymiarowy:

- maksymalna szerokość 160 cm

- maksymalna wysokość 250 cm

Warianty mocowania:

- za pomocą wkrętów do listew przy szybowych

- bezinwazyjnie, za pomocą uchwytów nakładanych na ramę okienną

Maxi - system rolet wolnowiszących

 
Image

Rolety materiałowe w systemie "MG" przeznaczone są do przesłaniania dużych powierzchni. System montowany jest głównie do ściany lub sufitu przesłaniając całe otwory okienne. Do produkcji rolet okiennych wewnętrznych MG stosujemy rury o średnicy ø 24 lub ø 28 i nowy mechanizm o dużej sile hamowania, napędzany łańcuszkiem t – 6 oraz uchwyty metalowe „ niski – wysoki” lakierowane lub uchwyt tworzywowy, które dają możliwość montażu rolet we wszystkich płaszczyznach z regulacja poziomą i pionową.

Uchwyty dostępne w kolorach:

- biały

Zakres wymiarowy:

- maksymalna szerokość 300 cm

- maksymalna wysokość 300 cm

Warianty mocowania:

- trwale - za pomocą wkrętów do ściany, sufitu lub ramy okiennej

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj