Rolety materiałowe

Rolety wewnętrzne Opole | Rolety materiałowe | Producent

Rolety materiałowe wewnętrzne to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów rolet okiennych. Są to proste i wygodne w montażu systemy oslonowe. Tkaniny rolet chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się i niezwykle podnoszą estetykę każdego wnętrza. Różnorodność produkowanych przez nas systemów rolet materiałowych tj. VEGAS, UNI, NEW PRESTIGE, RETRO, DECOLUX, oraz ogromny wybór wysokiej klasy tkanin roletowych, pochodzących od światowych producentów, zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Do produkcji wszystkich systemów rolet tekstylnych wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty. Rolety produkowane są pod konkretny wymiar, według konfiguracji produktowej sporządzanej przez Klienta, dzięki czemu są idealnie dopasowane. Zamówienia przyjmowane w Biurze Obsługi w Opolu realizowane mogą być kompleksowo, wraz z usługą pomiarową, oraz instalacyjną. Rolety materiałowe wyposażamy w specjalnie zaprojektowany uchwyt łańcuszka, który jest ważny, aby spełnić oczekiwane normy bezpieczeństwa. Wykorzystywane komponenty posiadają stosowne certyfikaty. Wysokiej jakości tkaniny używane do produkcji rolet materiałowych różnią się strukturą, wzorem, grubością, kolorystyką. Dobierając odpowiednią tkaninę rolet wewnętrznych, decydujemy nie tylko o akcencie dekoracyjnym pomieszczenia, ale przede wszystkim o ilości przenikającego światła i promieni słonecznych. Kolekcję stale uzupełniamy o materiały współgrające z z aktualnie obowiązującymi trendami w architekturze.

Mini - system rolet wolnowiszących

rolety mini

Rolety materiałowe "Mini" cechuje niewielkich rozmiarów mechanizm łańcuszkowy, samohamujący. To niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system roletowy opcjonalnie wzbogacony uchwytami do bezinwazyjnego montażu lub prowadzeniem bocznym żyłkowym. Rolety tekstylne w systemie wolno wiszącym "Mini" występują bez kasetki lub w wersji z kasetką o bardzo niewielkich rozmiarach. System "Mini" bez kasety może występować z prowadzeniem żyłkowym w wersji bocznej, oraz w wersji gdzie żyłki rolety materiałowej prowadzone są pod tkaniną, co pozwala unikąć zahaczania dłońmi o żyłki podczas otwierania okna. Specjanie zaprojektowane uchyty mocowań dolnych gwarantują idealne napięcie żyłki, a roleta idealnie współpracuje ze skrzydłem okiennym.  

Rolety MINI - opis

Uchwyty dostępne w kolorach:

- biały,brąz, dąb 

Zakres wymiarowy:

- maksymalna szerokość 160 cm

- maksymalna wysokość 250 cm

Warianty mocowania:

- za pomocą wkrętów do listew przy szybowych

- bezinwazyjnie, za pomocą uchwytów nakładanych na ramę okienną

Rolety MINI - sposoby mocowania

Rolety MINI - sposoby mocowania

Rolety MINI - rysunki/mechanizmy

Rolety MINI - rysunki/mechanizmy


 

MAXI - system rolet wolnowiszących

ROLETA TEKSTYLNA MAXI

Rolety materiałowe w systemie "MG" przeznaczone są do przesłaniania dużych powierzchni, montowane głównie do ściany lub sufitu przesłaniając całe otwory okienne. Do produkcji rolet tekstylnych MG stosujemy rury o średnicy ø 24 lub ø 28 i nowy mechanizm o dużej sile hamowania, napędzany łańcuszkiem t – 6 oraz uchwyty metalowe „ niski – wysoki” lakierowane lub uchwyt tworzywowy, które dają możliwość montażu rolet we wszystkich płaszczyznach z regulacja poziomą i pionową.

Rolety MAXI - opis

Uchwyty dostępne w kolorach:

- biały

Zakres wymiarowy:

- maksymalna szerokość 300 cm

- maksymalna wysokość 300 cm

Warianty mocowania:

- trwale - za pomocą wkrętów do ściany, sufitu lub ramy okiennej

Rolety MAXI - warianty mocowania

Rolety MAXI - warianty mocowania


Rolety kasetowe z prowadnicami płaskimi

Rolety kasetowe z prowadnicami płaskimi

Rolety materiałowe kasetowe to systemy przeznaczone do instalacji na ramie okiennej. Te niezwykle trwałe, estetyczne i bezawaryjne rolety tekstylne cechuje niewielkich rozmiarów kaseta maskująca wałek z tkaniną oraz prowadnice płaskie przyklejane do listew przy szybowych lub prowadzenie żyłkowe. Sterowanie roletami odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, samohamującego lub opcjonalnie za pomocą mechanizmu sprężynowego. Wszystkie produkowane przez Nas rolety materiałowe wyposażone są w specjalnie zaprojektowane uchwyty łańcuszka spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Rolety materiałowe z prowadnicami płaskimi - najczęściej wybierane systemy

 

System rolet materiałowych Classic

Rolety materiałowe Vegas Classic cechuje najwyższa jakość, minimalizm i funkcjonalność. Wyjątkowy projekt systemu powstał z myślą o wymagających klientach, którzy dbają o wspaniałą estetykę wnętrza swojego domu. Jednocześnie takich, którzy dokonują wyboru rolety okienne z myślą o trwałym i solidnym rodzaju mocowania. Elegancji roletom Vegas Classic dodają delikatne, stylowe prowadnice. Ze względu na takie zapotrzebowanie, twórcy systemu rolety Vegas Classic wyposażyli je w system łatwego i samodzielnego montażu. Kaseta chroniąca tkaninę montowana jest do listwy przyokiennej. Dostępne są przy tym dwie jej wersje: aluminiowa oraz z PCV.

Kasety rolet występują w kilku kolorach. Ponieważ wymagają tego aktualne trendy, w bogatej palecie wybarwień kaset znalazły się między innymi odcienie drewna oraz klasyczna biel. Zatem rolety materiałowe Vegas będą idealnie współgrały z każdym oknem. Warto przy tym zwrócić uwagę na kompaktowy kształt kasety, w której umieszczona jest rura nawojowa o średnicy 18 mm. Dzięki takiej kompozycji, okno z roletą wygląda zawsze lekko i elegancko.

Kolejna zaleta to wspomniane prowadnice rolety. Decydując się na wyjątkowy model rolet Vegas Classic, mamy możliwość wyboru spośród trzech typów prowadnic:

  • Prowadnic płaskich o szerokości 30 mm lub 33 mm.
  • Łukowych, wykonanych z tworzywa sztucznego, o szerokości 32 mm.
  • Aluminiowych o szerokości 37 mm.

Każda roleta materiałowa Vegas może być w pełni dopasowana do wystroju mieszkania.

Jak to możliwe? Głównie, dzięki szerokiej kolekcji gatunkowej materiałów, które są dostępne w kolorach jasnych, ciemnych i pastelowych. Rolety Vegas Classic możemy zamówić również w unikalnej wersji rolety typu dzień noc. W konsekwencji, rolety okienne Vegas Classic to idealne rozwiązanie dla każdego okna. Rolety w tym systemie harmonijnie współgrają z wnętrzem mieszkania, a także biura. Zapewniają przy tym wygodę użytkowania. Za sprawą mechanizmu samoblokującego oraz łańcuszka, umożliwiającego szybką i łatwą regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła. System rolet materiałowych Vegas Classic wykonany jest z najwyższej jakości materiałów. To z kolei gwarancja jego wytrzymałości i wyjątkowej estetyki.


Rolety kasetowe z prowadnicami przestrzennymi

Rolety kasetowe z prowadnicami przestrzennymi

Cechą charakterystyczną rolet materiałowych kasetowych przestrzennych są prowadnice w kształcie litery "C" oraz sporych rozmiarów kaseta osłaniająca wałek z tkaniną instalowane poza światłem szyby. Sterowanie roletami wewnętrznymi w tym systemie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, samohamującego lub opcjonalnie za pomocą mechanizmu sprężynowego. Rolety tekstylne z prowadnicami przestrzennymi gwarantują niezwykle prosty i szybki montaż oraz instalację na płaszczyznach o zwiększonej wysokości. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego umożliwia montaż kasety na dolnej części ramy okiennej i podciąganie rolety od dołu ku górze.


Rolety wewnętrzne wielkogabarytowe

Rolety wewnętrzne wielkogabarytowe

System wielkogabarytowych rolet materiałowych wewnętrznych, mocowany do ściany lub sufitu, przesłaniający światło całego otworu okiennego lub drzwiowego. Rolety wewnętrzne Luisa posiadają trzy możliwości napędzania: łańcuszek, sprężyna lub napęd elektryczny. Przy użyciu prowadnic i odpowiednich tkanin dają możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Roleta tekstylna Luisa napędzana elektrycznie umożliwia przesłanianie okien umieszczonych wysoko lub trudno dostępnych, dodatkowo tym systemem roletowym można tworzyć wszelkiego rodzaju ekrany do pracowni multimedialnych.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Email: info@eurol.pl
Mobile: +48 696 065 170