Rolety dachowe

Rolety dachowe

Rolety do okien dachowych Dekolux 

 

Rolety do okien dachowych występują, podobnie jak rolety klasyczne, w systemie mini i kasetowym. Na uwagę niewątpliwie zasługuje drugi z wymienionych. Zastosowane prowadnice przysłaniające boki tkaniny oraz kaseta maskująca wałek z materiałem niwelują przenikanie światła do minimum. Zastosowanie odpowiednich gatunków tkanin gwarantuje znaczne obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń. W roletach dachowych stosujemy wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety, a wbudowane blokady pozwalają zatrzymać roletkę w dowolnie wybranej pozycji. Mechanizm sprężynowy rolety dachowej zapewnia odpowiednie naprężenie materiału, zapobiega fałdowaniu tkaniny i utrzymuje materiał przy szybie nawet przy uchylonym skrzydle okna do pozycji poziomej. Produkowane przez nas systemy rolet dachowych ze względu na uniwersalną konstrukcję nadają się do montażu na większości okien połaciowych. Z powodzeniem instalowane są na oknach Velux, Fakro, Roto, Okpol oraz innych.

Rolety do okien dachowych na wymiar

 
Rolety do okien dachowych na wymiar

Rolety wewnętrzne do okien dachowych występują w wersji z kasetą i prowadnicami. Na życzenie dostępne są również systemy bez elementów zabezpieczających tkaniny tj. bez kasety i prowadnic.  

Roleta dachowa DEKOLUX produkowana jest na wymiar. System jest dopasowywany do ramy okna dachowego tak, aby wyeliminować ewentualne prześwity. Sprężyna, w którą wysposażone są roleki dachowe eliminuje nieestetyczny "zwis" tkaniny. Wersja DEKOLUX umożliwia zatrzymanie rolety na żądanej wysokości okna.  Rolety dachowe na wymiar DEKOLUX cechuje wyjątkowa estetyka i funcjonalność. System idealnie zacienia pomieszczenia zlokalizowane na poddaszach. Maskowniaca rolet i prowadnice wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Tkania termo, w którą opcjonalnie można wyposażyć system, doskonalne ogranicza nagrzewanie się pomieszczeń latem i chroni przed ubytkami ciepła zimą.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj