Moskitiery

Moskitiery - siatki przeciw owadom, od producenta z Opola.

Niezawodne, efektywne systemy ochrony pomieszczeń przed insektami. W ofercie posiadamy moskitiery stałe - moskitiery ramkowe, moskitiery rolowane oraz systemy moskitier drzwiowych przesuwnych, otwieranych, rolowanych, jak również moskitiery plisowane.  Wszystkie systemy produkowane są w Opolu, na żądany wymiar i według konfiguracji Klienta. Bogata oferta rozwiązań pozwala na dopasowanie naszych systemów do wszystkich typów okien i drzwi. Najpopularniejsze systemy moskitier - moskitiery ramkowe, bez problemu możecie Państwo zainstalować samodzielnie. Moskitiery to jedyny nieszkodliwy dla środowiska, skuteczny sposób zabezpieczenia przed wszelkimi insektami, pyłkami i kurzem. Produkowane przez naszą firmę moskitiery cechuje wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne, dzięki czemu systemy te będą służyły Państwu przez wiele lat. 

 

Moskitiery stałe - ramkowe

Moskitiery w formie ramki stałej to rozwiązania do każdego typu okien: PCV, aluminiowych oraz drewnianych. Montaż tych moskitier odbywa się bez użycia narzędzi i nie ingeruje w konstrukcję okna.

Wypełnienie: gęsta, wysokiej jakości; siatka z włókna szklanego

Konstrukcja: mocne, ekstrudowane profile aluminiowe w kolorach: biały, brązowy, szary antracyt, orzech, złoty dąb. Wszystkie kształtowniki pokryte są lakierem proszkowym. Narożniki zewnętrzne tworzywowe dostępne są w bogatej ofercie kolorystycznej.

Montaż: bezinwazyjny, za pomocą haków obrotowych dostępnych w pięciu rozmiarach. System umożliwia współpracę z większością profili okiennych.

Elementy konstrukcyjne moskitiery wykonane są z materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Kolorystyka profili:

moskitiera ramkowa kolorystyka

moskitiera ramkowa

 

 

Moskitiery drzwiowe ramkowe zawiasowe

Moskitiery ramowe otwierane, wykonane ze specjalnie wzmocnionego, zaokrąglonego profilu aluminiowego z wykorzystaniem zawiasów z samozamykaczem doskonale komponują się z obecnie stosowanymi profilami okiennymi. Rama moskitiery łączona jest za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych, co w znacznym sposób usztywnia całą konstrukcję. W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w ergonomiczny uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ją w pozycji zamkniętej. Istnieje możliwość zastosowania listwy magnetycznej domykającej oraz w dolnej części skrzydła płyty wypełniającej, która podczas otwierania chroni siatkę przed uszkodzeniem.

Wypełnienie: gęsta siatka z włókna szklanego

Konstrukcja: wysokogatunkowe aluminium, lakierowane proszkowo na kolory: biały, brązowy, szary antracyt, orzecha lub złoty dąb. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa dodatkowo zabezpieczająca.

Montaż: pionowy do ramy okiennej lub ościeżnicy za pomocą zawiasów, które posiadają opatentowany, bardzo prosty w obsłudze system napięcia wstępnego samozamykacza.

Elementy konstrukcyjne moskitiery wykonane są z materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Kolorystyka profili:

moskitiera drzwiowa kolory

moskitiery zawiasowe

 

 

Moskitiery drzwiowe ramkowe przesuwne

Moskitiery ramowe przesuwne, wykonane ze specjalnie wzmocnionego, wysokogatunkowego profilu aluminiowego mają zastosowanie w dużych, przeszkolonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydła moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem, umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. System gwarantuje bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. Kształt profilu moskitierowego eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów. W systemie wykorzystano hamulec spowalniający ruch w krańcowym położeniu, oraz zderzak zapobiegający uderzeniu ramy moskitiery w szynę jezdną.

Wypełnienie: gęsta siatka z włókna szklanego

Konstrukcja: wysokogatunkowe aluminium, lakierowane proszkowo na kolory: biały, brązowy, szary antracyt, orzecha lub złoty dąb. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa dodatkowo zabezpieczająca. Profile ramy oraz szyn jezdnych wykonane są z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym kształcie, pokrytego powłoką charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Montaż: pionowy do wnęk balkonów, tarasów i ogrodów zimowych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie trzyrzędowym.

Elementy konstrukcyjne moskitiery wykonane są z materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Kolorystyka profili:

moskitiera kolorystyka

moskitiera przesuwna

 

Moskitiery rolowane

Moskitiery w formie rolety, gdzie siatka pracuje w specjalnie uszczelnionych prowadnicach i za pomocą mechanizmu sprężynowego roluje się do aluminiowej kasety. Rozwiązanie niezwykle praktyczne, jednym ruchem ręki zwijamy moskitierę do kasety, mając nieograniczony dostęp na zewnątrz obiektu, nie wymagają demontażu na zimę ponieważ zrolowana do kasety siatka nie jest poddawana bezpośredniemu działaniu negatywnych czynników atmosferycznych. Co raz częściej moskitiery rolowane stosowane są jako moskitiery wewnętrzne do okien dachowych.

Wypełnienie: gęsta siatka z włókna szklanego

Konstrukcja: aluminiowa, lakierowana proszkowo w kolorze białym, brązowym i złotego dębu

Montaż: pionowy lub poziomy we wnękach okiennych, drzwiowych. We wnęce okiennej na zewnątrz obiektu lub wewnątrz pomieszczenia, poza wnęką okien dachowych. Zainstalowana moskitiera nie ingeruje w konstrukcje okna.

Elementy konstrukcyjne moskitiery wykonane są z materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

moskitiery rolowane

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj