Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe - producent z Opola

Żaluzje pionowe to niezwykle funkcjonalny, komfortowy i estetyczny system ochrony przeciwsłonecznej. Dzięki funkcji płynnego regulowania położenia pasów żaluzje pionowe umożliwiają dostosowanie ilości oświetlenia wpadającego do pomieszczenia. Tkaniny używane przez nas do produkcji żaluzji pionowych posiadają atesty higieniczne i niepalne umożliwiające montaż w instytucjach użyteczności publicznej takich jak szkoły, banki, szpitale. Niewątpliwie ważną zaletą systemu żaluzji pionowych jest walor dekoracyjny. Lamele żaluzjowe posiadają strukturę gładką i tłoczoną wzorami, w pastelowej lub stonowanej kolorystyce. Uzupełnieniem oferty jest usługa prania i konserwacji lameli verticalowych.

Żaluzje pionowe - inaczej Verticale

 

 
Image

Żaluzje pionowe - Verticale to praktyczne, estetyczne rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych, idealnie spełniające funkcje zasłon w biurach, gabinetach, hotelach a ostatnio coraz częściej w prywatnych posesjach. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność wzorów tkanin sprawiają, że Verticale tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój każdego wnętrza. Oprócz funkcji dekoracyjnej, atutem żaluzji pionowych jest ich funkcjonalność. Dzięki pionowym, obrotowym lamelom mamy możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła do pomieszczenia, stanowiąc przy tym idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem i nadmiernym nasłonecznieniem. Produkujemy Verticale z lameli o szerokości 127 mm i 89 mm, z włókien syntetycznych 100% poliester posiadających atest higieniczny oraz z włókien szklanych posiadających oprócz atestu higienicznego również atest na niepalność. Dla zaspokojenia potrzeb klientów świadczymy również usługi związane z praniem żaluzji pionowych.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj