Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane Opole | Żaluzje drewniane... klasa, szyk, elegancja

Żaluzje drewniane poziome produkowane z naturalnego, ekologicznego drewna są idealnym rozwiązaniem do stylowych i eleganckich wnętrz. Stylowe wykończenia, takie jak drabinki taśmowe dostępne w kilkudziesięciu kolorach, matowe i błyszczące oraz mechanizmy żaluzji drewnianych nadają im specyficznego i niepowtarzalnego  uroku. Żaluzje drewniane doskonale wkomponowują się do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu, w których dominuje drewno, rattan lub inne materiały naturalne, jednakże co raz częściej w wyobraźni architektów dopełniają również nowoczesne wnętrza nadając im wyjątkowego klimatu. Przy wyborze  modelu żaluzji należy uwzględnić ich właściwości i dopasować do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane o węższych, 25mm deszczułkach i szerszych 50mm. Węższe instalowane są głównie bezpośrednio na ramy okienne. Są one bardziej gęste, cięższe, przepuszczają mniej światła, niestety ich wadą jest to, że w pozycji uniesionej zajmują więcej przestrzeni od żaluzji o szerszych deszczułkach.  Te drugie dostępne w wymiarze deszczułek 50mm montowane są głownie do sufitu, ściany lub na duże powierzchnie przeszklone.  Ich zaletą  niewątpliwie jest większa widoczność panoramy zaokiennej. Do produkcji deszczułek używany jest specjalny gatunek drzew – lipa północno amerykańska lub wysokogatunkowa brzoza. Pokrywane specjalnymi, szybko schnącymi lakierami ekologicznymi, zawierającymi filtry ochronne UV są trwałe i odporne na zmiany temperatury. Ku zadowoleniu klientów deszczułki  dostępne są w kilkunastu kolorach i odcieniach.  Dla zapewnienia stałego, doskonałego wyglądu żaluzji drewnianej wystarczy ją delikatnie odkurzyć lub przetrzeć miękką szmatką.

Żaluzje poziome drewniane z lamelem 25 mm

Żaluzje poziome drewniane z lamelem 25 mm

Żaluzje drewniane z lamelami o szerokości 25mm dostępne w kilkunastu kolorach. Rynna górna stalowa, lakierowana, osłonięta drewnianą maskownicą w kolorze lameli (mechanizm niewidoczny, ukryty pod maskownicą). Żaluzje w tym systemie montowane są głównie bezpośrednio na ramy okienne, z możliwością instalacji również do ściany lub sufitu. Lamele żaluzji drewnianej po podciągnięciu zajmują ok. 25% całkowitej swojej powierzchni. Niewątpliwą zaletą żaluzji o szerokości lameli 25mm jest możliwość zastosowania bocznego prowadzenia żyłkowego powodującego przyleganie żaluzji do ramy okna w trakcie jego uchylania.

Żaluzje drewniane 25mm - rysunki

Żaluzje drewniane 25mm - kolorystyka

Żaluzje drewniane 25mm - kolorystyka

Żaluzje poziome drweniane 25 - obraz

Żaluzje poziome drweniane 25 - obraz


Żaluzje poziome drewniane z lamelem 50 mm

Żaluzje poziome drewniane z lamelem 50 mm

Żaluzje drewniane z lamelem o szerokości 50mm dostępne są w kilkunastu kolorach. Rynna górna stalowa, lakierowana, osłonięta drewnianą maskownicą w kolorze lameli (mechanizm niewidoczny, ukryty pod maskownicą). W systemie żaluzji drewnianych 50mm istnieje możliwość zastosowana drabinki sznurkowej lub drabinki taśmowej w kolorach wg wzornika, dopasowane do koloru lameli. Montowane do ściany lub sufitu, wnęki okiennej, ewentualnie na duże płaszczyzny przeszklone. Lamele żaluzji drewnianej po podciągnięciu zajmują ok. 15% całkowitej swojej powierzchni.

Żaluzje drewniane 50mm - kolorystyka

Żaluzje drewniane 50mm - kolorystyka

Żaluzje drewniane 50mm - rysunki

Żaluzje poziome drweniane 50 - obraz

Żaluzje poziome drweniane 50 - obraz

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Email: info@eurol.pl
Mobile: +48 696 065 170