Rolety zewnętrzne

Rolety zewnetrzne ocieplane

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać by było to miejsce szczególne. Takie w którym czujemy się swobodnie i bezpiecznie, w którym odnajdujemy ciszę i spokój po trudach dnia codziennego. W tym celu zostały opracowane kompletne systemy rolet zewnętrznych. Oferujemy Państwu systemy roletowe wiodącego europejskiego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa ALUPROF S.A.

Wyselekcjonowane materiały używane do produkcji rolet zewnętrznych posiadają certyfikaty zgodne z odpowiednimi aprobatami technicznymi dopuszczającymi je do powszechnego stosowania w budownictwie, gwarantując ich najwyższą jakość. Wszystkie systemy rolet zewnętrznych występują również w wersji z moskitierą (MKT).

Rolety zewnętrzne - systemy

 
Rolety adaptacyjne

Rolety adaptacyjne

System rolet zewnętrznych montowany po zakończonej budowie obiektów.

Rolety nadstawne

Rolety nadstawne

Rolety zewnętrzne, których montaż przeprowadzany jest wraz z instalacją okien.

Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe

Montaż rolet zewnętrznych odbywa się w trakcie wznoszenia obiektów.

Rolety zewnętrzne Opole

WIELOWYMIAROWA OCHRONA WNĘTRZ

Główne zalety rolet zewnętrznych

 
 
 
 
Doskonała izolacja akustyczna.
 
Skuteczna ochrona przed nieproszonymi gośćmi.
 
Izolacja termiczna pozwalająca obniżyć koszty ogrzewania zimą i nagrzewania się pomieszczeń latem. 
 
Redukcja rocznych kosztów zużycia energii nawet do 30%!

MONTAŻ ROLET NATYNKOWY / NARAMOWY

Rolety adaptacyjne

 

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SK

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SK
SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKPSYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKP

Rodzina rolet adaptacyjnych w skład których wchodzą systemy SK, SKE i SKP przeznaczona jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru cztery rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45, półokrągłe w systemie SKP oraz okrągłe w systemach SKO i SKO-P.

MONTAŻ ROLET NATYNKOWY / NARAMOWY

Rolety adaptacyjne

z moskitierą

 

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SK z moskitierą

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SK z moskitierą

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKP z moskitierą
SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKP z moskitierą

Oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań spełni system rolet SKO (skrzynka rolety owalna). Ten rodzaj rolet najlepiej prezentujące się na elewacji budynku. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zewnętrznych zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru. Rolety systemu adaptacyjnego SKP, które charakteryzują się zaokrąglonym kształtem dolnej części skrzynki, najczęściej montowane są we wnęce okiennej wspaniale się z nią komponując.

MONTAŻ NATYNKOWY / NAELEWACYJNY

Rolety adaptacyjne

owal

 

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKO

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKO

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKO z moskitierą
SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SKO z moskitierą

Rolety w systemie SP oraz SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. System SP oraz SP-E zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku. Rolety w tych systemach oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji. W systemie SP oraz SP-E oferujemy również wersję z siatką przeciw insektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane. Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu „twardego styropianu” (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku. Do tej pory był to jedyny system skrzynek podtynkowych, który doczekał się w ostatnim czasie następcy w postaci systemu SP. W omówionym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej wewnętrznie (prawoskrętne).

MONTAŻ ROLET PODTYNKOWY

Rolety podtynkowe

 

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SP

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SP-E

SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SP z moskitierą
SYSTEM ROLET ZEWNĘTRZNYCH SP-E z moskitierą

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale również w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża) to rolety podtynkowe. Ten rodzaj zewnetrznych rolet aluminiowych zapewnia optymalny komfort podczas projektowania, a następnie wznoszenia nudynków.

Profile rolet zewnętrznych

 

Wszystkie wymienione wyżej profile posiadają Certyfikat Zgodności Nr 0114/02 uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem budowlanym. Produkcja oferowanych profili odbywa się na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych w technice zimnego profilowania blach, (za wyjątkiem PE 41). Materiałem wyjściowym do produkcji są wysokogatunkowe blachy aluminiowe spełniające wymogi jakościowe normy europejskiej EN 1396. Blacha ta posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PUR-PA charakteryzujące się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Dzięki piance wypełniającej profile, odznaczają się one dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową.

Kolory profili rolet zewnętrznych

 
Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj