Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Opole | Rolety Aluprof | Rolety aluminiowe

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać by było to miejsce szczególne. Takie w którym czujemy się swobodnie i bezpiecznie, w którym odnajdujemy ciszę i spokój po trudach dnia codziennego. W tym celu zostały opracowane kompletne systemy rolet zewnętrznych. Oferujemy Państwu systemy roletowe wiodącego europejskiego dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa ALUPROF S.A.

Wyselekcjonowane materiały używane do produkcji rolet zewnętrznych posiadają certyfikaty zgodne z odpowiednimi aprobatami technicznymi dopuszczającymi je do powszechnego stosowania w budownictwie, gwarantując ich najwyższą jakość. Wszystkie systemy rolet zewnętrznych występują również w wersji z moskitierą (MKT).

 

system rolet natynkowych

System rolet zewnętrznych przystosowany do instalacji po zakończonej budowie obiektów.

NATYNKOWE

system rolet nadstawnych

System rolet zewnętrznych przystosowany do instalacji wraz z oknami.

NADSTAWNE

system rolet podtynkowych

System rolet zewnętrznych przystosowany do instalacji w trakcie wznoszenia obiektów.

PODTYNKOWE

 

Główne zalety rolet zewnętrznych:

 • doskonała izolacja akustyczna
 • skuteczna ochrona przed nieproszonymi gośćmi
 • izolacja termiczna pozwalająca obniżyć koszty ogrzewania zimą i nagrzewania się pomieszczeń latem, redukując roczne koszty zużycia energii nawet do 30%!


SYSTEMY ROLET NATYNKOWYCH ( ADAPTACYJNE )

Rodzina rolet adaptacyjnych w skład których wchodzą systemy SK, SKO, SKP i SKO-P przeznaczona jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. W systemie tym oferujemy do wyboru cztery rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45, półokrągłe w systemie SKP oraz okrągłe w systemach SKO i SKO-P.

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań oferujemy systemy Owal (SKO) i SKO-P, najlepiej prezentujące się na elewacji budynku. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru. Rolety systemu adaptacyjnego SKP, które charakteryzują się zaokrąglonym kształtem dolnej części skrzynki, najczęściej montowane są we wnęce okiennej wspaniale się z nią komponując.

SYSTEMY ROLET NATYNKOWYCH ZINTEGROWANE Z MOSKITIERĄ

SYSTEMY ROLET PODTYNKOWYCH

System do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewnia on optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym.

Rolety w systemie SP oraz SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. System SP oraz SP-E zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingeruje w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku. Rolety w tych systemach oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji. W systemie SP oraz SP-E oferujemy również wersję z siatką przeciw insektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są gotowymi elementami budowlanymi do wykorzystania przez architektów i przedsiębiorstwa budowlane. Dzięki specjalnej technologii i zastosowaniu „twardego styropianu” (zapewnia zadowalający stopień izolacji termicznej) oraz odpowiednio dobrany nośnik tynku gwarantuje bezproblemowe wykończenie elewacji budynku. Do tej pory był to jedyny system skrzynek podtynkowych, który doczekał się w ostatnim czasie następcy w postaci systemu SP. W omówionym systemie istnieje możliwość wykonania rolety tylko w wersji zwijanej wewnętrznie (prawoskrętne).

SYSTEMY ROLET PODTYNKOWYCH ZINTEGROWANE Z MOSKITIERĄ

 

PROFILR ROLETOWE

 • PA 39-0

  PA 39-0

 • PA 39

  PA 39

 • PA 40-0

  PA 40-0

 • PA 40

  PA 40

 • PA 45-0

  PA 45-0

 • PA 45

  PA 45

 • PA 52-0

  PA 52-0

 • PA 52

  PA 52

  Wszystkie wymienione wyżej profile posiadają Certyfikat Zgodności Nr 0114/02 uprawniający do oznaczania wyrobu znakiem budowlanym. Produkcja oferowanych profili odbywa się na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych w technice zimnego profilowania blach, (za wyjątkiem PE 41). Materiałem wyjściowym do produkcji są wysokogatunkowe blachy aluminiowe spełniające wymogi jakościowe normy europejskiej EN 1396. Blacha ta posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PUR-PA charakteryzujące się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Dzięki piance wypełniającej profile, odznaczają się one dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową.

  PROFILE KOLORYSTYKA

  NAPĘDY I AKCESORIA

  Image

  Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

  KONTAKT

  Adres:
  ul. Światowida 5 - 7,
  45-317 Opole

  Tel: + 48 77 458 20 90
  Email: info@eurol.pl
  Mobile: +48 696 065 170