Rolety dzień/noc

Nowoczesny system rolet dzień noc

Rolety dzień noc wiodący system wewnętrzny 

 

Rolety materiałowe Dzień Noc ( Duo) podobnie jak tradycyjne rolety tekstylne występują w wersji wolno wiszącej i kasetowej. Do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy komponenty i tkaniny pochodzące od renomowanych światowych producentów. Wszystkie systemy rolet tekstylnych Dzień Noc wyposażamy w specjalnie zaprojektowany uchwyt łańcuszka spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Rolety dzień noc kasetowe

 
Image

Rolety wewnętrzne materiałowe Dzień Noc kasetowe oferujemy w systemie z prowadnicami płaskimi i przestrzennymi ( dystansowymi). System rolet z prowadnicami płaskimi przeznaczony jest do instalacji na listwie przy szybowej ramy okiennej. Zaletą systemu jest niewielkich rozmiarów kaseta maskująca wałek z tkaniną oraz prowadnice płaskie przyklejane do listew przy szybowych. System rolet tekstylnych Dzień Noc z prowadnicami przestrzennymi instalowany jest na ramie okiennej poza światłem szyby, cechą charakterystyczną rolet kasetowych przestrzennych są prowadnice w kształcie litery "C" oraz sporych rozmiarów kaseta osłaniająca wałek z tkaniną. Zastosowana tkanina umożliwia operowanie ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności całkowitego zwijania materiału rolety. Sterowanie roletami odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, samohamującego.

Zakres wymiarowy roletek dzień/noc:

- maksymalna szerokość 180 cm

- maksymalna wysokość 160 cm/ (250cm - opcja)

Warianty mocowania:

- trwale - za pomocą wkrętów do listew przy szybowych

- bezinwazyjnie - za pomocą uchwytów nakładanych na ramę okienną

Rolety dzień noc wolnowiszące

 
Image

Rolety materiałowe Dzień Noc w systemie "Mini" cechuje niewielkich rozmiarów mechanizm łańcuszkowy, samohamujący. To niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny system opcjonalnie wzbogacony uchwytami do bezinwazyjnego montażu. Zastosowana tkanina umożliwia operowanie ilością światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności całkowitego zwijania materiału rolety.

Uchwyty dostępne w kolorach:

- biały,brąz, dąb

Zakres wymiarowy:

maksymalna szerokość 160 cm

maksymalna wysokość 160 cm

Warianty mocowania:

- trwale - za pomocą wkrętów do listew przy szybowych

- bezinwazyjnie - za pomocą uchwytów nakładanych na ramę  okienną

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj