O nas

O nas

Kilka słów o Nas...

Rodzina EUROL rozpoczęła swoją przygodę w branży systemów osłonowych w marcu 1994 roku skupiając się początkowo na działalności handlowej. 

Przez okres 25 lat zdobywaliśmy doświadczenie w poznawaniu procesów produkcji wszelkiego rodzaju osłon okiennych dostępnych na rynkach krajowych i zagranicznych. Wiedza i doświadczenie, które nabywaliśmy przez lata pozwoliły nam stać sie jedną z wiodących firm na rynku systemów przesłonowych. Ciekawość i potencjał personelu umożliwił nam zrównoważony rozwój i wprowadzanie do oferty wielu innowacyjnych rozwiązań.

Bardzo dynamiczny rozwój rodziny EUROL nastąpił na początku 2003 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji niektórych systemów osłonowych. Dążenie do stosowania nowoczesnych rozwiązań, uzyskiwania najwyższej jakości produktów oraz efektywne obniżanie kosztów produkcji przyczyniły się do bardzo korzystnych zmian w strukturze organizacyjnej firmy.

Stopniowo rozwijamy i stale powiększamy swoją ofertę o najnowsze rozwiązania z zakresu technik osłonowych oraz poszerzamy rynki zbytu. Dzięki własnemu zaangażowaniu oraz pracy całego zespołu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Możemy poszczycić się obsługą największych firm i instytucji z terenu opolszczyzny i innych rejonów kraju. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do obsługi rynku indywidualnego.

W ciągu całego okresu dotychczasowej działalności realizujemy na każdym etapie politykę wg. zasady, że „jakość produktu i zadowolenie klienta – drogą do sukcesu”.

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość i rzetelność względem naszych partnerów biznesowych oraz Klientów indywidualnych. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową w naszych Biurach Obsługi w celu kompleksowego i najbardziej efektywnego dostosowania oferty do własnych potrzeb. 

Na drugim planie stawiamy dewizę "dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania" bowiem jedyną barierą, z którą możemy się spotkać przy realizacji nietypowych, wymagających rozwiązań jest bezpieczeństwo końcowych użytkowników.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową i do osobistych kontaktów w biurach obsługi klienta.

 

                                                                                                                               Family EUROL
                                                                                                    

                                                                                                                                  

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj