O nas

O nas

Kilka słów o Nas...

Rodzina EUROL rozpoczęła swoją przygodę w branży systemów osłonowych w marcu 1994 roku skupiając się początkowo na działalności handlowej. 

Przez okres 25 lat zdobywaliśmy doświadczenie w poznawaniu procesów produkcji wszelkiego rodzaju osłon okiennych dostępnych na rynkach krajowych i zagranicznych. Wiedza i doświadczenie, które nabywaliśmy przez lata pozwoliły nam stać sie jedną z wiodących firm na rynku systemów przesłonowych. Ciekawość i potencjał personelu umożliwił nam zrównoważony rozwój i wprowadzanie do oferty wielu innowacyjnych rozwiązań.

Bardzo dynamiczny rozwój rodziny EUROL nastąpił na początku 2003 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji niektórych systemów osłonowych. Dążenie do stosowania nowoczesnych rozwiązań, uzyskiwania najwyższej jakości produktów oraz efektywne obniżanie kosztów produkcji przyczyniły się do bardzo korzystnych zmian w strukturze organizacyjnej firmy.

Stopniowo rozwijamy i stale powiększamy swoją ofertę o najnowsze rozwiązania z zakresu technik osłonowych oraz poszerzamy rynki zbytu. Dzięki własnemu zaangażowaniu oraz pracy całego zespołu osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku. Możemy poszczycić się obsługą największych firm i instytucji z terenu opolszczyzny i innych rejonów kraju. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do obsługi rynku indywidualnego.

W ciągu całego okresu dotychczasowej działalności realizujemy na każdym etapie politykę wg. zasady, że „jakość produktu i zadowolenie klienta – drogą do sukcesu”.

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość i rzetelność względem naszych partnerów biznesowych oraz Klientów indywidualnych. Przed podjęciem współpracy zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową w naszych Biurach Obsługi w celu kompleksowego i najbardziej efektywnego dostosowania oferty do własnych potrzeb. 

Na drugim planie stawiamy dewizę "dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania" bowiem jedyną barierą, z którą możemy się spotkać przy realizacji nietypowych, wymagających rozwiązań jest bezpieczeństwo końcowych użytkowników.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową i do osobistych kontaktów w biurach obsługi klienta.

 

                                                                                                                               Family EUROL
                                                                                                              EUROL SUN PROTECTIONS SYSTEMS

                                                                                                                                  

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Email: info@eurol.pl
Mobile: +48 696 065 170