Rolety rzymskie Opole | Rolety drapowane

Rolety rzymskie to wirtuoz pośród wewnetrznych systemów osłonowych. Mistrzowskie połączenie fukncjonalności i elegancji. Misternie wykonane rolety rzymskie z powodzeniem zastępują firany, zasłony lub klasyczne roletki materiałowe. Drapowana technika unoszenia tkaniny, która układa się w estetyczne fałdy sprawia, że żaluzje rzymskie, obok funcji osłonowej, są subtelnnym akcentem dekorcyjnym każdego wnętrza. Rzymskie rolety na wymiar cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem.

Rolety rzymskie – co sprawia, że są funkcjonalne?

Systemy tego typu stanowią nie tylko klasyczną przesłonę czy interesujący dodatek do wnętrz. Ich atrakcyjność wynika z połączenia nieszablonowego designu oraz funkcjonalnego mechanizmu, który pozwala na prostą i skuteczną regulację poziomu nasłonecznienia. Zastanawiasz się, co jeszcze wpływa na ich popularność? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co powoduje, że są one uznawane za system o oryginalnym połączeniu użyteczności oraz prostoty.

Na czym polega funkcjonalność systemu

Niewątpliwie jest to rodzaj cenionej, a przy tym bardzo praktycznej osłony. Głównym jej atutem jest wykorzystanie innowacyjnego oraz nieskomplikowanego mechanizmu regulacji. Jak on działa w praktyce? Mechanizm roletowy zapewnia szybką i łatwą kontrolę poziomu nasłonecznienia wnętrza przy użyciu sznurka, łańcuszka lub napędu elektrycznego. Różnorodność proponowanych przez producenta mechanizmów – od zamkniętych, przez otwarte, po łańcuszkowe i sznurkowe – sprzyja bezproblemowemu dostosowaniu systemu do naszych potrzeb bądź oczekiwań. Niewątpliwą zaletą rolet rzymskich jest także prosty montaż oraz możliwość instalacji w różnych miejscach – od ścian, przez sufit, po ramy okienne. Jeśli chcesz, aby system osłonowy stanowił integralną część wyposażenia twojego domu, dobrym wyjściem mogą okazać się rzymskie rolety na wymiar.

Roleta rzymska | Finezja wśród wewnętrznych osłon okiennych | N°1 Eurol Opole

Jak zauważyłeś, rolety rzymskie to bardzo eleganckie i funkcjonalne rolety materiałowe, charakteryzujące się specyficznym systemem zsuwania tkaniny. Bez wątpienia doskonale sprawdzą się jako system montowany bezpośrednio na skrzydle okiennym, jak i jako system naścienny. Zauważ, że każdy z wariantów mocowania podkreśli zupełnie inną ich funkcjonalność. System zainstalowany w wersji naramowej zasadniczo będzie pełnił funkcję typowo osłonową, z kolei instalacja naścienna lub sufitowa będzie podkreślała dodatkowe atrybuty tego systemu: aranżacyjny i stylizacyjny. Dzięki tym właściwościom, niewątpliwie roletki rzymskie są oczekiwaną i bardzo pożądaną alternatywą dla tradycyjnych rolet materiałowych.

Wdzięk i subtelność

Rolety rzymskie będą wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują do swoich wnętrz niebanalnych rozwiązań z gatunku wewnętrznych systemów materiałowych. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie systemy produkowane są z najwyższej jakości komponentów. Proponowane rozwiązania systemów rolet rzymskich uzupełniamy o specjalne gatunki tkanin, które dopełniają praktyczne właściwości rolet. Dzięki drapowanemu systemowi zsuwania, uzyskujemy możliwość swobodnego operowania wpadającym do pomieszczenia światłem.

Rolety rzymskie dzień noc | NOWOŚĆ

Dla zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o system rolet drapowanych dzień noc, które są świetną propozycją dla sympatyków tego rodzaju tkanin. Wszystkie rolety rzymskie Opole produkowane są w wersji z ekskluzywną, pełną kasetą osłoniającą mechanizm wewnętrzny. 
Jeśli irozważasz zakup również innych wewnętrznych systemów osłonowych, odwiedź sklep partnerski.