Rolety rzymskie - producent Opole

Rolety rzymskie | Klasyka i elegancja | Producent Opole

Rolety rzymskie to wirtuoz pośród wewnetrznych systemów osłonowych. Mistrzowskie połączenie fukncjonalności i elegancji. Misternie wykonane rolety rzymskie z powodzeniem zastępują firany, zasłony lub klasyczne roletki materiałowe. Drapowana technika unoszenia tkaniny, która układa się w estetyczne fałdy sprawia, że żaluzje rzymskie, obok funcji osłonowej, są subtelnnym akcentem dekorcyjnym każdego wnętrza. Rzymskie rolety na wymiar cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem.

Rolety rzymskie – co sprawia, że są funkcjonalne?

Systemy tego typu stanowią nie tylko klasyczną przesłonę czy interesujący dodatek do wnętrz. Ich atrakcyjność wynika z połączenia nieszablonowego designu oraz funkcjonalnego mechanizmu, który pozwala na prostą i skuteczną regulację poziomu nasłonecznienia. Zastanawiasz się, co jeszcze wpływa na ich popularność? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co powoduje, że są one uznawane za system o oryginalnym połączeniu użyteczności oraz prostoty.

Na czym polega funkcjonalność systemu

Niewątpliwie jest to rodzaj cenionej, a przy tym bardzo praktycznej osłony. Głównym jej atutem jest wykorzystanie innowacyjnego oraz nieskomplikowanego mechanizmu regulacji. Jak on działa w praktyce? Mechanizm roletowy zapewnia szybką i łatwą kontrolę poziomu nasłonecznienia wnętrza przy użyciu sznurka, łańcuszka lub napędu elektrycznego. Różnorodność proponowanych przez producenta mechanizmów – od zamkniętych, przez otwarte, po łańcuszkowe i sznurkowe – sprzyja bezproblemowemu dostosowaniu systemu do naszych potrzeb bądź oczekiwań. Niewątpliwą zaletą rolet rzymskich jest także prosty montaż oraz możliwość instalacji w różnych miejscach – od ścian, przez sufit, po ramy okienne. Jeśli chcesz, aby system osłonowy stanowił integralną część wyposażenia twojego domu, dobrym wyjściem mogą okazać się rzymskie rolety na wymiar.

Roleta rzymska | Finezja wśród wewnętrznych osłon okiennych | N°1 Eurol Opole

Jak zauważyłeś, rolety rzymskie to bardzo eleganckie i funkcjonalne rolety materiałowe, charakteryzujące się specyficznym systemem zsuwania tkaniny. Bez wątpienia doskonale sprawdzą się jako system montowany bezpośrednio na skrzydle okiennym, jak i jako system naścienny. Zauważ, że każdy z wariantów mocowania podkreśli zupełnie inną ich funkcjonalność. System zainstalowany w wersji naramowej zasadniczo będzie pełnił funkcję typowo osłonową, z kolei instalacja naścienna lub sufitowa będzie podkreślała dodatkowe atrybuty tego systemu: aranżacyjny i stylizacyjny. Dzięki tym właściwościom, niewątpliwie roletki rzymskie są oczekiwaną i bardzo pożądaną alternatywą dla tradycyjnych rolet materiałowych.

Wdzięk i subtelność

Rolety rzymskie będą wspaniałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują do swoich wnętrz niebanalnych rozwiązań z gatunku wewnętrznych systemów materiałowych. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie systemy produkowane są z najwyższej jakości komponentów. Proponowane rozwiązania systemów rolet rzymskich uzupełniamy o specjalne gatunki tkanin, które dopełniają praktyczne właściwości rolet. Dzięki drapowanemu systemowi zsuwania, uzyskujemy możliwość swobodnego operowania wpadającym do pomieszczenia światłem.

Rolety rzymskie dzień noc | NOWOŚĆ

Dla zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o system rolet drapowanych dzień noc, które są świetną propozycją dla sympatyków tego rodzaju tkanin. Wszystkie rolety rzymskie Opole produkowane są w wersji z ekskluzywną, pełną kasetą osłoniającą mechanizm wewnętrzny. 
Jeśli irozważasz zakup również innych wewnętrznych systemów osłonowych, odwiedź sklep partnerski.  

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj