Polityka jakości

Aluprof Ambasadorem Budownictwa Pasywnego

ALUPROF AMBASADOREM BUDOWNICTWA PASYWNEGO 2015 ROKU!

Niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku po raz kolejny wyłoniły marki najbardziej cenione przez tych, którzy korzystają z nich w codziennej pracy.

 

Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego przyznaje wybranym przedsiębiorstwom wyjątkowe odznaczenia – tytuł Ambasadora Budownictwa Pasywnego w hołdzie dla ich pracy na rzecz rozwoju wysokiej jakości rozwiązań dla budownictwa pasywnego.

W tym roku tytułem tym została uhonorowana firma ALUPROF, która w swojej ofercie posiada wiele energooszczędnych rozwiązań.

Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego to jedyna jednostka w Polsce akredytowana przez Passivhaus Institut Darmstadt do przeprowadzania certyfikacji budynków pasywnych oraz prowadzenia szkoleń CEPH. Jednym z podstawowych celów placówki jest popularyzacja wiedzy na temat technologii pasywnej. Ważnym elementem działalności PIBP jest ponadto promocja firm, które prowadzą działalność w oparciu o nowoczesne, energooszczędne technologie budowlane. Dzięki temu przyczyniają się do podnoszenia jakości życia Polaków, zapewnienia niezależności energetycznej naszego kraju czy ochrony środowiska naturalnego.

Aluprof Złotą Marką Budowlaną

ALUPROF PODWÓJNĄ ZŁOTĄ MARKĄ BUDOWLANĄ 2015 ROKU!

Niezależne badania rynkowe realizowane przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku po raz kolejny wyłoniły marki najbardziej cenione przez tych, którzy korzystają z nich w codziennej pracy.

 

Aluprof został ponownie nagrodzony i doceniony w dwóch obszarach swojej działalności. Pierwsza Złota Budowlana Marka Roku 2015 została przyznana w kategorii profile okienne aluminiowe, a druga w kategorii systemy roletowe Obie nagrody zostały przyznane za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2015 roku.

Polityka jakości

Nowoczesny i bezpieczny system rolet dla twojego domu.

Miło Nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu przyznanym Naszemu Partnerowi Złota Siódemka Branży Budowlanej dla ALUPROF S.A. Redakcja portalu TVPEXPO już po raz drugi przyznała firmie ALUPROF S.A. wyróżnienie Złota Siódemka Branży Budowlanej w kategorii „ROLETY”. Firmy wyróżnianie w plebiscycie są rekomendowane za innowacyjność i najwyższą jakość w branży.ALUPROF został wyróżniony za nowoczesny i bezpieczny system rolet dla twojego domu.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj