Kraty zwijane

Kraty zwijane - kraty rolowane - kraty roletowe

Kraty rolowane to rozwiązanie wszechstronne. Stanowią doskonałe zabezpieczenie sklepów, pasaży handlowych, banków czy muzeów przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości prezentacji własnej ekspozycji. Montaż krat rolowanych możliwy jest zarówno w obiektach już istniejących jak i w nowo powstających.

Kraty zwijane wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium pokrytego lakierem proszkowym odpornym na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa do stosowania w budownictwie. Kraty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, lakierowane wg palety RAL.

Kraty producent: Eurol Opole

Kraty rolowane

 

Kraty rolowane to rozwiązanie wszechstronne. Stanowią doskonałe zabezpieczenie sklepów, pasaży handlowych, banków czy muzeów przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości prezentacji własnej ekspozycji. Montaż krat rolowanych możliwy jest zarówno w obiektach już istniejących jak i w nowo powstających.

Kraty zwijane wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium pokrytego lakierem proszkowym odpornym na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa do stosowania w budownictwie. Kraty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, lakierowane wg palety RAL.

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj