Rolety, ale jakie?

Poznaj zalety i wady systemów osłonowych

Rolety rzymskie Opole producent radzi

Rolety rzymskie – elegancja i funkcjonalność w jednym

Zastanawiasz się, co jeszcze wpływa na ich popularność? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, co powoduje, że roletyrzymskie są uznawane za system o oryginalnym połączeniu użyteczności oraz prostoty.

 

Rolety rzymskie – na czym polega funkcjonalność systemu

Rolety rzymskie to rodzaj cenionej, a przy tym bardzo praktycznej osłony. Jej głównym atutem jest wykorzystanie innowacyjnego oraz nieskomplikowanego mechanizmu regulacji. Jak on działa w praktyce? Rolety zapewniają szybką i łatwą kontrolę poziomu nasłonecznienia wnętrza dzięki użyciu sznurka, łańcuszka lub napędu elektrycznego. Różnorodność proponowanych przez producenta mechanizmów – od zamkniętych, przez otwarte, po łańcuszkowe i sznurkowe – sprzyja bezproblemowemu dostosowaniu systemu do naszych potrzeb bądź oczekiwań. Niewątpliwą zaletą rolet rzymskich jest także prosty montaż oraz możliwość instalacji w różnych miejscach – od ścian, przez sufit, po ramy okienne. Jeśli chcesz, aby system osłonowy stanowił integralną część wyposażenia twojego domu, dobrym wyjściem mogą okazać się rzymska roleta na wymiar.

 

Rzymskie – czarne czy szare? Jedno jest pewne…

 

Postaw na design! Rolety rzymskie są atrakcyjnym wyborem również pod kątem nowoczesnego i niebanalnego wyglądu. Zasadniczym plusem tego rodzaju przesłon jest dostęp do bogatej gamy kolorystycznej jej pojedynczych komponentów. Rolety rzymskie czarne czy szare? Perspektywa wyboru spośród wielu opcji spowoduje, że z łatwością dostosujesz oprawę elementów systemu – na przykład łańcucha – do wyglądu swojego okna lub ściany. Warto także pamiętać o dodatkowych sposobach na ozdobienie wnętrza, w którym montujemy rolety. Drapowana metoda zwijania się tkaniny oraz eleganckie i klasyczne materiały sprawią, że osłona bez trudu wpasuje się w klimat niemal każdego wnętrza.

 

Rolety rzymskie – dodatkowe rozwiązania

 

Jeśli zastanawiasz się nad ich zakupem, dodatkową korzyścią mogą okazać się ciekawe rozwiązania, jakie niesie za sobą taki system. Wybierając elektryczne rolety rzymskie, decydujesz się na komfortowe sterowanie zdalne oraz możliwość zawieszenia cięższych tkanin. Wartą uwagi alternatywą jest także zastosowanie systemu Top Down Up, dzięki któremu możesz dowolnie podnosić lub opuszczać roletę z góry na dół i odwrotnie. Z kolei uzupełnienie systemu o mechanizm samohamujący sprawia, że możesz zatrzymać tkaninę na dowolnie wybranej przez siebie wysokości, nie martwiąc się o konieczność zastosowania dodatkowego systemu mocującego. Dużym ułatwieniem jest również wybór takich tkanin, które pochodzą ze specjalnej kolekcji, pozwalającej na ich swobodne pranie i prasowanie.

 

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj