Rolety, ale jakie?

Poznaj zalety i wady systemów osłonowych

Żaluzje pionowe Opole - Verticale

Żaluzje pionowe - dlaczego warto wybrać?

W zależności od preferencji możemy wybrać klasyczne, stonowane żaluzje pionowe do gabinetu, szpitala czy placówki oświatowej. Możemy również poluzować granicę umiarkowania w domach mieszkalnych i wprowadzić do wnętrz nutę ekstrawagancji i nowoczesności. Uzupełnia to oferta różnorodnych gatunkowo tkanin do żaluzji pionowych.. Do rzeczy!

 

Warto postawić na funkcjonalność

 

Verticale to przede wszystkim praktyczny system osłonowy – chroniący nie tylko przed światłem. System pionowych, obrotowych lameli umożliwia precyzyjne kontrolowanie kierunku i ilości światła wpadającego do wnętrza. W mocno nasłonecznione dni, takie żaluzje okienne przyniosą ogromną ulgę, chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem i nasłonecznieniem pomieszczeń. Różne typy rozsuwania żaluzji pionowych wspomagają ten proces. 

 

Bezpieczeństwo? Zawsze na pierwszym miejscu

 

Wybierając verticale, stawiamy na funkcjonalność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego też żaluzje pionowe, jakie znajdziecie w naszej ofercie dostępne są w dwóch wersjach:

  • lamele z włókien syntetycznych 100% poliester, posiadające atest higieniczny,
  • lamele z włókien szklanych, posiadające zarówno atest higieniczny, jak i atest na niepalność.

 

Wnętrze szyte na miarę z żaluzjami pionowymi

 

Taką perspektywę otwierają przed nami atrybuty żaluzji pionowych. Jednym z nich jest możliwość łączenia szyn żaluzjowych. Kolejnym — lamele żaluzji okiennych dostępne w różnych wersjach szerokości. Następnie, różnorodność rodzajowa tkanin. Wreszcie, możliwość dopasowania dowolnej wysokości lameli. Żaluzje pionowe okienne można zamówić pod niemal dowolny wymiar. Zgodnie z potrzebami, wymogami technicznymi i preferencjami estetycznymi. Dzięki temu bez problemu wkomponują się do istniejącej stylistyki wnętrza.

 

Verticale dopasowane do wnętrza

 

Dokonując wyboru systemu ochrony przeciwsłonecznej, wahamy się przed postawieniem na verticale. Rozterki przyszłych użytkowników związane są ze stereotypowym kojarzeniem żaluzji okiennych tego typu z surowym, biurowym wnętrzem. Producent żaluzji pionowych zadbał o to, aby skutecznie rozwiewać wszystkie wątpliwości. Wychodzimy naprzeciw klientom poszukującym niebanalnych walorów dekoracyjnych i estetycznych. Ogromny wybór kolorystyczny i gatunkowy tkanin sprawia, że żaluzje pionowe wpasują się we wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne. Niewątpliwie mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym. Pomieszczenia, w których zamontuje się nowoczesne żaluzje pionowe nabiorą niepowtarzalnego charakteru.

 

Żaluzje pionowe Opole

 

Poszukując producenta żaluzji pionowych z Opola, nie zapomnijcie zajrzeć do salonu naszej firmy. Bogata oferta tkanin do verticale zadowoli najbardziej wyrafinowane gusta. Gwarantujemy montaż żaluzji na terenie miasta Opole (oraz w dalszej, określonej strefie). Jeśli warunki techniczne zezwalają, montaż verticale wykonywany jest do sufitu, do ściany, we wnęce okiennej, lub ponad wnęką.

 

Łatwość utrzymania czystości

 

To kolejny argument, który przemawia za wyborem żaluzji tego typu. Aby utrzymać żaluzje verticale w doskonałym stanie, tak aby długo cieszyły swą funkcjonalnością i walorami dekoracyjnymi, oferujemy również usługi związane z praniem żaluzji pionowych.

Wciąż nieprzekonany? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak dobrać żaluzje pionowe idealnie do swojego wnętrza.

 

Image

Profesjonalizm, to jest to, co nas wyróżnia. Określa nas wyraźny system wartości, który za nadrzędny atrybut uznaje profesjonalne podejście do Klienta.

KONTAKT

Adres:
ul. Światowida 5 - 7,
45-317 Opole

Tel: + 48 77 458 20 90
Mobile: +48 696 065 170

Zanim do Nas przyjedziesz, sprawdź telefonicznie dyspozycyjność Personelu.

Jak pracujemy sprawdź tutaj